AK Parti’li Gençlerden İl Emniyet Müdürü Ceren’e Ziyaret

10 Eylül 2014 Çarşamba, 17:05

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren’i Ziyaret Ederek, Gençliğin Geleceği ile İlgili Projelerini Paylaştılar.
AK Parti İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren’i ziyaret ederek, gençliğin geleceği ile ilgili projelerini paylaştılar. Emniyet Müdürü Ceren’e hedefleri hakkında bilgi veren AK Parti Manisa Gençlik Kolları İl Başkanı Halil Özkan, “Siyasetin içinde bulunan gençler olarak ülkemize katacaklarımızla ileri medeniyetler seviyesine bir adım daha yaklaşma hedefindeyiz” dedi. Tayfur Erdal Ceren’de, “Bu ülkenin ve bizim geleceğimiz sizlersiniz. Gelecekte, Türkiye‘nin liderleri sizlerin arasından çıkacak. Bir ülkeyi yönetmek demek dişini tırnağına takıp çalışmak ve ülkenin menfaatlerine uygun biçimde siyasi otoriteyi sağlamlaştırmak demektir” şeklinde konuştu.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan, Manisa’nın bir metropol kenti oluşu itibariyle yaşanan trafik keşmekeşine dikkat çekerek, bu konuyla ilgili alınabilecek tedbirler konusunda Ceren’den bilgi aldı. Şehrin asayiş konusuna da değinen Gençlik Kolları üyeleri, hırsızlık, gasp, silahlı şehir magandaları, uyuşturucu ve spor karşılaşmaları, düğün gibi faaliyetlerde yaşanan gürültü kirliliğini önlemek için bir an önce gerekli tedbirlerin alınması gerektiğine dikkat çekti. Ceren’in göreve gelişinden bu yana Manisa’da yaşanan suç oranlarında ciddi bir düşüş gözlendiğini dile getiren Halil Özkan, “Biz hükümet olarak, polisimizin, emniyetimizin her zaman yanındayız. Yaptığınız çalışmalarda üzerimize bir görev düşerse yapmaya hazırız.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir