Bu acıya yürek dayanmaz

23 Şubat 2017 Perşembe, 14:41

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 17 Şubat 2017 tarihinde motosikletiyle yaptığı kaza sonrası hayatını kaybeden 17 yaşındaki Samet Sungur için okulunda düzenlenen lokma törenine katılan anne Fadime Sungur oğlunun oturduğu sıraya gelerek gözyaşları içerisinde “Oğlumun kokusu var sınıfta” dedi.
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 17 Şubat 2017 tarihinde motosikletiyle kaza yapan ve hayata gözlerini yuman 17 yaşındaki Samet Sungur’u okul arkadaşları ve okul yönetimi unutmadı. Turgutlu İnci Üzmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi olan Samet için okul yönetimi lokma döktürdü ve mevlid-i şerif okuttu. Samet Sungur’un sınıftaki sırasına çiçek bırakan sınıf arkadaşları onu çok özlediklerini dile getirirken Samet Sungur’un acılı ailesi evlatlarının eğitim gördüğü sınıfı ziyaret etti. Samet’in sırasına oturan baba Cengiz ve anne Fadime Sungur gözyaşlarına boğuldu. Anne Fadime Sungur, gözyaşları içerisinde ”Oğlumun kokusu var sınıfta” demesi ise yürekleri burktu. Samet’in sınıfta bulunan çerçeveli fotoğrafını öpen anne ve baba daha sonra okul bahçesinde dökülen lokma hayrına katıldı. Evlatlarının sınıfını ziyaret eden acılı aileyi Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez ve okul müdürü Mustafa Avcu teselli etti.
Samet Sungur’un sınıf arkadaşları da çok üzgün olduklarını dile getirirken, anne Fadime Sungur oğlunun fotoğrafını bir an olsun elinden bırakmadı. Acılı ailenin dramı yürek burkarken, okul arkadaşları ve öğretmenleri gözyaşlarına hakim olamadı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir