20 Günde 100 Nikah

27 Haziran 2014 Cuma, 12:53

Yunusemre Belediyesi’nde 20 günde 100. çiftin nikahı kıyıldı. Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, “Yunusemre Belediyesi olarak vatandaşımızın işinin görülmesi için gece gündüz çalışıyoruz. 20 günde 100. nikah töreni emeğimizin karşılığıdır” dedi.

Yunusemre Belediyesi nikah memurluğu birimi 20 gün önce faaliyete geçmişti. Yaz sezonu olması nedeniyle evlenmek isteyen çiftler Yunusemre Belediyesi’nde adeta sıraya girdi. Şuana kadar 100’den fazla kişi evlendirildi. Toplam randevu sayısı ise 200’e yaklaştı.

100. NİKAH TÖRENİ
Vatandaşların yoğun talebine karşılık veren Yunusemre Belediyesi’nde 100. nikah nedeniyle mini bir tören düzenlendi. Pilot Mustafa Çamur ile öğretmen Hatice Zeynep Kılıç, bir süre önce evlenmek için belediyeye başvurmuştu. Genç çift nikah için belediyeye geldiklerinde güzel bir sürprizle karşılaştılar. 100.çift olduklarını öğrenen Mustafa Çamur ile Hatice Zeynep Kılıç çifti, önce tebrikleri kabul ettiler ardından nikah masasına oturdular.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, genç çiftin nikahını kıyarken yakınları da bu sevinçli ana şahitlik ettiler. Belediye Bakan Yardımcısı Ramis Şiyak, Nikah Memurları Meral Tuna ve Ali Susar ile genç çiftin arkadaş ve yakınları törenin ardından Mustafa Çamur ile Hatice Zeynep Kılıç çiftini tebrik ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir