YUSUF AKYEL İMZAYI ATTI

12 Ocak 2015 Pazartesi, 18:14

Manisaspor’da gerçekleştirilen görüşmeler sonrasında anlaşmaya varılan orta saha oyuncusu Yusuf Akyel, bugün 19 Mayıs Stadyumu Kulüp Yönetim Merkezi’nde, kendisini siyah-beyazlı renklere bağlayan 1.5 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Başkan Abdullah Mergen, imzaların atılmasının ardından yaptığı konuşmada Hüsnü Başkurt ve Şaban Genişyürek’in ardından Yusuf Akyel ile de resmi sözleşme imzaladıklarını ifade ederek, “Transfer çalışmalarımıza planladığımız şekilde devam ediyoruz. Yusuf’un aramıza katılmasıyla daha da güçlü bir ekip olduk. Her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Taraftarımız sezonun ikinci yarısında heyecan duyacakları bir takım izleyecekler.” diye konuştu.

Futbolcu Yusuf Akyel ise Manisaspor gibi geçmişinde şampiyonluklar bulunan ve süper lig olan bir camianın bir ferdi olmaktan dolayı büyük mutluluk yaşadığını ifade ederek, “Manisaspor’a transferimin gerçekleşmesinde başta başkanım olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. Diğer takım arkadaşlarım gibi ben de Manisaspor’un başarısı için elimden gelenin en iyisini yapmak için çalışacağım.” dedi.

23 yaşında olan orta saha oyuncusu Yusuf Akyel; Konya Şekerspor, Anadolu Selçukluspor, Adana Demirspor ve Altınordu formalarını giydi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir