Yunus Yıldırım veda etti

30 Mayıs 2015 Cumartesi, 12:04

Süper Lig üst klasman hakemlerinden Yunus Yıldırım, kariyerindeki 425. maç olan Beşiktaş – Gençlerbirliği maçıyla hakemlik kariyerine son verdi.

Süper Lig’de 2014-15 sezonun 34. haftasında oynanan Beşiktaş – Gençlerbirliği iki takımın sezonu kapatması dışında hakem Yunus Yıldırım’ın da son maçı oldu. Bugüne kadar çeşitli liglerde ve görevlerde 424 maça hakem olarak çıkan Yunus Yıldırım. 425. maçı olan Beşiktaş – Gençlerbirliği maçıyla hakemlik kariyerine son verdi. Daha önce öğretmenlik görevinde bulunan Manisa bölgesi hakemi Yıldırım’a maç öncesi TFF tarfından teşekkür plaketi verildi.

Hakemlik kariyerine Beşiktaş-Gençlerbirliği maçıyla nokta koyan Yunus Yıldırım, maç sonu değerlendirmesinde şunları dile getirdi:

“Hakemlik kariyerimin sonuna geldim. Tüm spor severlere, tüm kamuoyuna çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte, hakemlere eğitici olarak ve dostluk, arkadaşlık anlamında yardımcı olacağım. Güzel günlerdi. Bugün de süper ligde son tangoyu yönettik. Ben de emeği olan spor kamuoyundaki herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah Türk hakemliği adına her şey bundan sonra çok daha iyi olacaktır. Zaten güzel giden bir süreç var. İnşallah arkadaşlarımız daha iyi yerlere geleceklerdir. Ayrıca eşime ve çocuğuma da sevgi ve selamlarımı iletiyorum.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir