Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

Yeşil-Beyazlı Judocular Makedonya’da tarih yazdı

30 Ekim 2016 Pazar, 17:35

14 ülkeden 700’e yakın sporcunun mücadele ettiği Uluslararası MIOKI OPEN Judo Turnuvası’na Manisa Büyükşehir Belediyespor’lu sporcular adeta damga vurdu. Yeşil beyazlı sporcular turnuvadan 2 altın, 3 gümüş ve 1 bronz madalya ile dönerek farkını bir kez daha ortaya koydu.

Makedonya’nın başkenti Üsküp şehrinde düzenlenen Uluslararası MIOKI OPEN Judo Turnuvası’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor’lu sporcular fırtına gibi esti. Elde ettikleri başarılarla Manisalıların gurur kaynağı olan yeşil beyazlı sporcular 17 ülkeden 700’e yakın sporcunun yarıştığı turnuvadan 6 madalya ile dönenerek Manisalıları bir kez daha gururlandırdı Turnuvada, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları  Mert Şişmanlar 81 kiloda 1., Necati Güven 73 kiloda 1., Ömer Mert Karaca 55 kiloda 2., Batuhan Koçak 60 kiloda 2., Mustafa Yağız Karaca 38 kiloda 2. olarak adeta tarih yazdı.

Sporcuları Tebrik Etti

Manisa Büyükşehir Belediyespor çatısı altındaki tüm branşlarda başarıyı hedeflediklerini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyespor Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, “Makedonya’da düzenlenen turnuvada önemli başarılar elde eden sporcularımızı tebrik ediyorum. Ümit ediyorum ki bu başarılar katlanacak ve sporcularımız şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edecekler. Her zaman dile getirdiğimiz gibi tüm branşlarımızda başarıyı hedefliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir