Son Dakika
22 Şubat 2018 Perşembe

Yavru Tarzan’a güçlü rakipler

02 Ocak 2017 Pazartesi, 14:50

Manisa Büyükşehir Belediyespor, Manisa’da sürdürdüğü devre arası hazırlıklarının ardından ikinci etap için Antalya’ya gitti. Antalya’da üç hazırlık maçı oynayacak olan temsilcimiz, 8 Ocak Pazar gününe kadar hazırlıklarına burada devam edecek.

Temsilcimiz bugün akşam saatlerinde gerçekleştireceği antrenmanın ardından hazırlıklarına start verirken, kamp boyunca üç hazırlık maçı oynayacak. Futbol takımı Antalya’da Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor, TFF 1. Lig ekibi Ümraniyespor ve TFF 2. Lig Beyaz Grup ekibi Kocaeli Birlikspor ile karşılaşacak. İlk hazırlık maçını 3 Ocak Salı günü Kocaeli Birlikspor ile oynayacak olan Ege ekibi, 5 Ocak Perşembe Çaykur Rizespor ile karşılaşacak. Büyükşehir son hazırlık maçını ise 7 Ocak Cumartesi günü Ümraniyespor ile oynayacak.

Hazırlık Maçlarını Önemsiyoruz

Antalya’da oynayacakları hazırlık maçlarında özellikle üst liglerde oynayan takımları tercih ettiklerini ifade eden Teknik Direktör İsmail Yalçın, bu maçları önemsediklerini söyledi. Manisa’da fiziksel ağırlıklı bir hazırlık süreci geçirdiklerinin altını çizen Yalçın, “Antalya’da hazırlık maçlarına odaklı bir süreç geçireceğimizi söylemiştik. Bu maçlar takımımızın durumunu görme açısından bize fayda sağlayacak. İnşallah bir sakatlık yaşamadan bu süreci en verimli şekilde tamamlamak istiyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir