“YAKALADIĞIMIZ BİRÇOK POZİSYONU DEĞERLENDİREMEDİK”

06 Şubat 2014 Perşembe, 12:47

Ziraat Türkiye Kupası A Grubu maçında Akhisar Belediyespor sahasında ağırladığı Eskişehirspor ile 1-1 berabere kalarak grupta puanını 8’e çıkardı.
Maçın ardından basın toplantısında konuşan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, “Maça aslında iyi başlamadık. Eskişehirspor iyi başladı. Ama ilk golü bulan taraftık. İlk yarıda yakaladığımız net pozisyonlar vardı. İkinci yarıda penaltı var mı yok mu bilemiyoruz. Penaltı golüyle 1-1 bitirdik. Belki Eskişehirspor’un bir penaltısı daha vardı. Bilemiyorum. Bizim Merter’in kafa pozisyonunun penaltı olduğunu düşünüyorum. Yakaladığımız birçok pozisyonu değerlendiremedik. Son dakikalarda Eskişehirspor’un yakaladığı pozisyonlar oldu. Son dakikalarda belki 2-1, 3-1 biz mağlup gelebilirdik. Zor bir maç oldu. İki tarafta birer puanla ayrıldı. Önümüzde Bursaspor maçı var. İnşallah oradan yeterli puanları almaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.
Gruptan çıkma şanslarını değerlendiren Hamzaoğlu sözlerine şöyle devam etti:
“Kazansaydık garantilemiş olacaktık. Diğer takımlar kadar bizim de şansımız var. Bir şey kaybetmiş değiliz. İnşallah Bursaspor maçında gerekli puanları alırız. Zaman gösterecek.”
İyi bir oyundan 1 puan aldıklarını ifade eden Çağdaş Atan, “Mağlup olmuş gibi üzüntü verici bir skor oldu. Yarı final ayağımıza kadar gelmişti. Yine her şey elimizde. Paun gerekiyorsa alabiliriz” dedi.
Kerim Zengin ise maçtan galip gelmek istediklerini ama olmadığını ifade ederek, “Maçı alabileceğimiz pozisyonlar vardı. İnşallah Bursa’da galip gelerek yarı finali görürüz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir