VESTEL-GAZİ ORTAKLIĞI BAŞARIYI GETİRDİ

24 Ocak 2014 Cuma, 19:21

Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Vestelspor’un alt yapı çalışmaları için iş birliği yaptığı Gazi Orta Okulu başarılarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Okul, Manisa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Basketbol İl Temsilciliği tarafından organize edilen okullar arası basketbol il birinciliğinde 3 kategoride şampiyon olarak dikkat çekti. Fakat Gazi Orta Okulu’nun başarısında ki en büyük pay antrenörlere ait. Yıldız Erkekler takımı antrenörü Özcan Çakar, Yıldız Kızlar takımı antrenörü Muharrem Candesteci ve Küçük Erkekler takımı antrenörü Emre Görgöz takımlarını başarıdan başarıya taşıyor. Geleceğin basketbolcularını yetiştiren antrenörlerin hedefleri ise Milli Takım’da görev alabilmek.

Kupalara ambargo

Yıldız Erkekler, Küçük Erkekler ve Yıldız Kızlar kategorilerinde şampiyon olmayı başaran Gazi Orta Okulu takımının yeni hedefi antrenörlerinin katkılarıyla ulusal alanda ilimizi başarıyla temsil etmek. Türkiye’nin farklı illerinden gelen şampiyon takımlarla mücadele edeceklerini belirten antrenörleri elde ettikleri başarıyı daha üst seviyeye çıkaracaklarını ifade etti.

Vestelspor’un alt yapısı

Gazi Orta Okulu’nun erkek şampiyon sporcuları aynı zamanda Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Vestelspor’un alt yapısında forma giyiyor. Antrenör Özcan Çakar’ın çalıştırdığı takım Vestelspor Küçük Takım, Antrenör Emre Görgöz’ün çalıştırdığı takım ise Vestelspor Minik Takım olarak liglerde de mücadele ediyor. Muharrem Candesteci’nin çalıştırdığı Yıldız Kız takımı ise Manisa Basketbol Akademi olarak ligde yer alıyor.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir