Vercesi: “Takım olduk ve kazandık”

23 Aralık 2016 Cuma, 00:12

Son 4 haftada 3 galibiyet alan Seramiksan’da oyuncuların mücadeleci ruhunu geri kazanması galibiyetleri Kuğular’a getirirken, Brezilyalı çalıştırıcının karşılaşmalardaki heyecanlı tavırları oyuncuları saha içerisinde daha iyi motive etti. Özellikle savunmada iyi işler yapan Seramiksan, Çanakkale engelini galibiyetle geçti ve ilk yarıyı kazanarak noktaladı.

Seramiksan, yeni formatıyla düzenlenen Kupa Voley’de Cumartesi günü evinde Sarıyer Belediyespor ile karşılaşacak. İkinci karşılaşma ise 29 Aralık’ta İstanbul’da oynanacak. Seramiksan, Kupa Voley’de tur atlaması halinde Final etabında Fenerbahçe ile karşılaşacak. Kupa Voley’in final etabı ise 15-16-17 Ocak tarihlerinde Ankara’da oynanacak.

Çanakkale maçının ardından açıklamalarda bulunan Seramiksan Başantrenörü Angelo Vercesi: “Adım adım ilerliyoruz, önümüzde uzun bir yol var. Oyuncularımla gurur duyuyorum, takım gibi oynayıp, takım gibi hareket ettiğimizde kazanmaya devam ederiz. Taraftarımızı itici gücümüz oldu, bugün yine çok iyilerdi. Yolumuza maç maç bakarak devam edeceğiz, ikinci yarıda Halkbank maçıyla seyircimizin karşısına çıkacağız. Halkbank iyi bir ekip ama mücadele edeceğiz ve ikinci yarıya iyi başlangıç yapacağız. Kupa maçında Sarıyer Belediyespor ile karşılaşacağız, sadece Sarıyer maçını düşünüyoruz.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir