ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR

05 Aralık 2014 Cuma, 17:31

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un hayata geçirdiği Üzümçolar projesi, büyük ilgi gördü. Projeyle birlikte futbol oynayıp eğlenen minikler, bunun yanında matematik, İngilizce, satranç ve diksiyon eğitimi alarak kendilerini geliştirme fırsatı buluyorlar.
Manisa’da alt yapıda önemli hamleler yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor, yakın zamanda hayata geçirdiği Üzümçolar projesiyle bir ilke imza attı. Projeyle birlikte kış okulu çerçevesinde düzenlenen ve 200 öğrencinin yer aldığı projede, öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlanması planlanıyor. Projede yer alıp futbol oynayan çocuklara, aynı zamanda matematik, İngilizce, satranç ve diksiyon kursu veriliyor. Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek proje 15 Mayıs’a kadar devam edecek.
Manisa’da ilk defa böyle bir projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Eğitim Koordinatörü Yaşar Polat, “Daha önce uygulanmamış önemli bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Projeyle beraber çocuklarımız futbolu uzman antrenörlerden öğrenirken, eğitimlerinden de geri kalmayacaklar” dedi.
Projenin Futbol Koordinatörü Alper Dirik ise amaçlarının 12 ay boyunca futbol oynayan, spor yapan ve eğitimlerinden geri kalmayan sporcular yetiştirmek olduğunun altını çizerek, “Futbolu eğlenerek öğrenecekler. Futbolun ve sporun etik değerlerini ve temel becerilerini kazanacaklar. Emeği geçen bütün yöneticilere ve hocalarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Manisa Büyükşehir Belediyespor İdari Koordinatörü ve Proje Sorumlusu İsmail Özer de proje kapsamında kendilerine destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cenk Ergün ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Haşim Elmalı, Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ve Manisa Spor Lisesi Müdürlüğü’ne teşekkür etti.
YÖNETİM KURULU VE FUTBOLCULAR ZİYARET ETTİ
Öte yandan Üzümçolar’ı Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu ve Futbolcularda ziyaret etti. Kulüp Başkanı Cenk Ergün ve yönetim kurulu üyeleri tek tek ilgilendikleri miniklere çeşitli hediyeler verdi. Büyükşehir Belediyesporlu futbolcularda Üzümçolarla birlikte antrenman yaptı. Ziyaretten mutluluk duyan Üzümçolar, büyük sevinç yaşadı.

ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR ÜZÜMÇOLAR PROJESİYLE MANİSALI ÇOCUKLAR HEM FUTBOL OYNUYOR HEM DE DERSLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI BULUYORLAR ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR ÜZÜMÇOLAR PROJESİYLE MANİSALI ÇOCUKLAR HEM FUTBOL OYNUYOR HEM DE DERSLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI BULUYORLAR ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR ÜZÜMÇOLAR PROJESİYLE MANİSALI ÇOCUKLAR HEM FUTBOL OYNUYOR HEM DE DERSLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI BULUYORLAR ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR ÜZÜMÇOLAR PROJESİYLE MANİSALI ÇOCUKLAR HEM FUTBOL OYNUYOR HEM DE DERSLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI BULUYORLAR ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR ÜZÜMÇOLAR PROJESİYLE MANİSALI ÇOCUKLAR HEM FUTBOL OYNUYOR HEM DE DERSLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI BULUYORLAR ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR ÜZÜMÇOLAR PROJESİYLE MANİSALI ÇOCUKLAR HEM FUTBOL OYNUYOR HEM DE DERSLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI BULUYORLAR ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR ÜZÜMÇOLAR PROJESİYLE MANİSALI ÇOCUKLAR HEM FUTBOL OYNUYOR HEM DE DERSLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI BULUYORLAR ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR ÜZÜMÇOLAR PROJESİYLE MANİSALI ÇOCUKLAR HEM FUTBOL OYNUYOR HEM DE DERSLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI BULUYORLAR ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR ÜZÜMÇOLAR PROJESİYLE MANİSALI ÇOCUKLAR HEM FUTBOL OYNUYOR HEM DE DERSLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI BULUYORLAR ÜZÜMÇOLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR ÜZÜMÇOLAR PROJESİYLE MANİSALI ÇOCUKLAR HEM FUTBOL OYNUYOR HEM DE DERSLERİNDE KENDİLERİNİ GELİŞTİRME FIRSATI BULUYORLAR

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir