ÜNİVERSİTELERİN ŞAMPİYONU GAZİOSMANPAŞA

07 Nisan 2014 Pazartesi, 14:51

Celal Bayar Üniversitesi ev sahipliğinde başarıyla gerçekleştirilen “Türkiye Üniversiteler Salon Futbolu Grup Birinciliği Müsabakaları” sona erdi.

Üniversite Sporları Federasyonu temsilcisi Yalçın Gürpınar başkanlığında, Futbol Federasyonu temsilcisi Kamil Güllüdere, CBÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü ve Üniversite Sporları Federasyonu il temsilcisi Doç. Dr. Mehmet Göral, CBÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ayhan Bilir, Uludağ Üniversitesi yetkilisi Şaban Anşin ve CBÜ BESYO Öğr. Gör. Dilek Öner tarafından oluşturulan Tertip Komitesi eşliğinde, Celal Bayar Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen  “Türkiye Üniversiteler Salon Futbolu Grup Birinciliği Müsabakaları”  sona erdi. 1-5 Nisan 2014 tarihlerinde Muradiye Yerleşkesi Spor Salonu’nda yapılan müsabakalara Gediz, Yaşar, Sinop, Atılım, Gaziosmanpaşa, Uludağ ve Celal Bayar Üniversitesi takımları katıldı.

Final maçı Gaziosmanpaşa ile Celal Bayar Üniversitesi takımları arasında oynandı. Son derece çekişmeli geçen maçı 6-5 kazanan Gaziosmanpaşa Üniversitesi, süper finale yükselme maçlarına katılma hakkı kazandı. Uludağ ve Atılım Üniversiteleri arasında oynanan 3.lük 4.lük maçını ise 11-6 Uludağ Üniversitesi kazandı. 6 Nisan’da gerçekleştirilen kapanış töreninde ilk 3 sırayı paylaşan Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi’nin kupaları Yalçın Gürpınar, Ayhan Bilir ve Kamil Güllüdere tarafından takdim edildi.  4. olan Atılım Üniversitesi’ne, Celal Bayar Üniversitesi adına plaket sunuldu. Ayrıca attığı 12 golle müsabakaların gol kralı olan CBÜ öğrencisi Caner Özvardar’a da hediye takdim edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.