UMUT KAYA: ÇOK ÇALIŞACAĞIM

16 Ocak 2015 Cuma, 23:56

Manisaspor’un Kayserispor’dan transfer ettiği genç file bekçisi Umut Kaya, Ajansspor’dan Ekrem Konur’a açıklamalarda bulundu.

Manisaspor transferini değerlendiren Umut, “Taner hocam ile Menemen Belediyespor forması ile şampiyonluk yaşamıştık ve bu sezon Manisaspor camiasında yolumuz kesişti. Kendisine bana duyduğu güven için  çok teşekkür ediyorum. Bana duyulan güveni boşa çıkarmamak için çok çalışacağım. Manisaspor çok köklü bir kulüp, böyle bir camiada olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi.

Manisaspor forması ile hedeflerinden de bahseden Umut “Bu sezon ilk hedefimiz takım olarak bize verilen destek ile birlikte harika ikinci yarı geçirerek alt sıralardan kurtulmak ve daha sonrasında play-off mücadelesi vermek istiyoruz. Benle birlikte takımımıza birbirinden değerli ve yetenekli arkadaşlarımız katıldı, onların katkıları ile Manisaspor’u hak ettikleri yere taşıyacağız” diye konuştu.

Çok güçlü bir taraftar grubuna sahip olduklarının altını çizen Umut; “Ptt 1. Lig’de en iyi taraftar gruplarından birisine sahip olmak bizleri ayrıca motive edecektir. Tüm taraftarlarımıza desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim. İnşallah hak ettikleri başarıları tattıracağız” dedi.

Ekrem Konur/Özel Haber

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir