UĞUR DEMİROK’A TEKLİF VAR MI?

07 Ocak 2015 Çarşamba, 15:32

Galatasaray’ın gündemindeki Uğur Demirok’un temsilcisi Uğur Abadan önemli açıklamalar yaptı.

Galatasaray’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun “Belki bir stoper takviyesi yapabiliriz. Uğur Demirok seçeneklerimizden bir tanesi” açıklamasından sonra dikkatler sarı kırmızılı yönetimin, ara transfer dönemindeki aksiyonlarına çevrildi. Daha önce sarı kırmızılı takımın gündemine gelen Uğur Demirok için, başarılı futbolcunun temsilcisi Uğur Abadan önemli açıklamalar yaptı.

“UĞUR BÜYÜK KULÜPTE OYNAMAK İSTİYOR”
Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Abadan, “Galatasaray’dan şu anda bizi arayan yok. Kulübü de arayan olmadı. Uğur’un mukavelesi sezon sonunda bitiyor. Şu anda sözleşmeyi uzatmayı düşünmüyoruz. Şu anda Akhisar açısından yapılabilecek en iyi şey, para kazanarak ya da takas karşılığı Uğur’un transferini sağlamasıdır. Tabii ki yönetimin vereceği bir karar; ama Akhisar yönetimin bu ay içerisinde olabilecek bir transfer gelişmesi konusunda katı olacağına inanmıyorum. Uğur da Akhisar’ı çok seviyor. Kulübüne para kazandırarak gitmek istiyor” dedi.

“HANGİ KULÜP ONA İHTİYAÇ DUYUYOR VE ONU İSTİYORSA O KULÜBE GİDECEK”
Trabzonspor’un Uğur konusunda yaptığı teklif hakkında yorum yapamayacağını belirten Abadan, “Büyük takımlardan gelen teklif aldık. Bu teklifi de Akhisarspor’a ilettik. Bundan sonraki süreç Akhisar’la isteyen takım arasında çözülecek. Kulüpler anlaşırsa tabii ki büyük takımda olmak istiyoruz; ama olmazsa Akhisar formasını sezon sonuna kadar giyecek. Ama istediğimiz Ocak ayı içerisinde büyük takım forması giymek istiyor. Uğur kendisini hangi takım istiyorsa demek ki Uğur’a o kulüp ihtiyaç duyuyor. Uğur da kendisini isteyen kulübe transfer olmak istiyor” dedi.

“UĞUR ÇİFTÇİ DE İKİ DEVİN GÜNDEMİNDE”
Galatasaray ve Trabzonspor’un gündemindeki bir diğer oyuncu, Gençlerbirliği’nin sol beki Uğur Çiftçi’nin de temsilciliğini yapan Uğur Abadan, “Milli takıma kadar yükseldi. Büyük kulüplerimizin teklifi oldu. Gençlerbirliği’ne ilettik. Anadolu kulüplerinde oynayan bütün genç oyuncuların hayali büyük kulüpler. Çünkü büyük kulüplerden milli takıma gitmek ve milli takımda kalıcı olmak çok daha kolay oluyor” ifadelerini kullandı.

Galatasaray, Alex Telles’in iyi bir paraya satılma olasılığı karşısında Gençlerbirliği’nin başarılı sol beki Uğur Çiftçi’yi alternatif olarak düşünüyor. Sar kırmızılılar stoper için Uğur Demirok’un yanı sıra Bursasporlu Serdar Aziz’le de ilgileniyor.

Uğur Demirok, Galatasaray altyapısından yetişmişti.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir