TÜRK DEVLERİ DEMİROK’UN PEŞİNDE

13 Kasım 2014 Perşembe, 17:40

Fenerbahçe’nin transfer gündeminde yer alan Akhisar Belediyesporlu Uğur Demirok’un temsilcisi Uğur Avadan, başarılı savunma oyuncusu için teklifler aldıklarını doğruladı.

“UĞUR İÇİN ARAYAN ÇOK KİŞİ VAR”
Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Avadan, “Uğur’un sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Milli takımı hak etmiş, oynamış oyunculardan bir tanesi. Kendisiyle ilgili gelişmelerin olması inanılmaz doğal. Sadece Fenerbahçe değil, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor ve Kasımpaşa hakkında da haberler çıkıyor ve bunların olması çok normal. Şu an Akshisar’ın mukaveleli oyuncusu. Bizimle bağlantıya geçenler oldu. Ama önce Akhisar’la görüşmeleri gerektiğini söylüyoruz. Ama bizi arayanlar çok” dedi.

“ARTIK BÜYÜK TAKIM DA OYNAMAK İSTİYOR”
Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe’nin stoper ihtiyacı olduğunu belirten Uğur Avadan, “Fenerbahçe’de Alves ve Egemen’in durumu nedeniyle bir Türk stopere ihtiyaç var. Kasımpaşa’nın da var. Galatasaray’ın da… Galatasaray’ın Uğur tarzında bir stopere ihtiyacı var. Hem ayakları iyi, hem havadan iyi. Oyunu kurabiliyor. Bizi arıyorlar; ama biz bu teklifleri kulübe yönlendiriyoruz. Devre arasında ya da sezon sonunda durum neyi gösterir bilmiyoruz; ama Uğur’un artık büyük takımda oynamasını istiyoruz. Bizim arzumuz bu yönde” ifadelerini kullandı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir