Turgutluspor’da sürpriz gelişme

31 Mayıs 2015 Pazar, 15:52

3.Lig’e düşen Turgutluspor’da Kulüp Başkanı Mustafa Kocatürk, 7 Haziran’daki genel seçimlerin tamamlanmasını beklediklerini açıkladı. Kocatürk, ileride kırmızı siyahlı takımın lehine doğabilecek sürpriz gelişmeler olacağını da belirtti.

Kocatürk, “Bildiğiniz gibi Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ile oturup konuşup bir yol haritası çizmek zorundayız. 7 Haziran seçimleri tamamlandığında daha rahat hareket edeceğiz. Öte yandan futbolculara kestiğimiz cezalarla ilgili geri dönüşümler oluyor. Bunları da cevaplamak zorundayız.” dedi. Kocatürk: “Sezona geç kalmıyor musunuz” şeklindeki soruya “Geç kalmayız. Biz zamanı geldiğinde daha hızlı hareket ederiz.” şeklinde yanıt verdi.

3.Lig’de kontenjan sınırının kaldırıldığını belirten Başkan Kocatürk: “Bu kontenjan olayı bizim lehimize bir gelişme” diye konuştu. Kocatürk, Turgutluspor tesislerinin örnek bir tesis olduğundan gelecek için Turgutluspor’un lehine doğabilecek sürpriz gelişmeler olacağını, ancak bu sürpriz gelişmeyi şuan açıklamayacağını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir