Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Tuğçe Atıcı, Büyükşehir Belediyespor’da

15 Kasım 2016 Salı, 15:55

MANİSA Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, kadrosunu pasör Tuğçe Atıcı ile güçlendirdi.  Geçtiğimiz sezon Bayanlar 1. Ligi takımlarından Çanakkale Belediyesi forması giyen Tuğçe Atıcı, seyir zevki veren ve kaliteli bir takımda oynamaktan mutluluk duyacağını söyledi. Atıcı, şampiyonluk hedefine işaret etti.

Türkiye Voleybol Bayanlar 1. Ligi takımlarından Manisa Büyükşehir Belediyespor, kadrosuna yaptığı takviyeleri sürdürdü. Yeşil beyazlı temsilcimiz, kadrosuna pasör Tuğçe Atıcı’yı da dahil etti. Halil Onultmak Spor Tesislerinde düzenlenen imza törenine Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan da katıldı. Çalışkan, tecrübeli bir oyuncuyu daha kadrolarına kattıklarını ve Tuğçe’nin oynadığı oyunla takıma katkıda bulunacağını söyledi.

Seyir Zevki Yüksek Bir Oyun Oynayacağız

Tuğçe Atıcı da yeni takımına imza atmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, sezonla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Atıcı, sezon sonunu şampiyonlukla taçlandıracaklarını söyledi. Tuğçe Atıcı, İller Bankası, Konya Ereğli, İdman Ocağı, Lokomotif Bakü, geçen sene de Çanakkale Belediyesi formalarını giymişti.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir