Teknik Direktör Levent Devrim maç sonrası açıklamalarda bulundu!

12 Kasım 2017 Pazar, 17:43

Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim maçın ardından yaptığı açıklamada, “Oyuncularımız her maça çok ciddi çıkıyor. Sahada gerekeni yapıyorlar. Ben böyle bir oyuncu topluluğa sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Hepsinin alınlarından öpüyorum. Başkanımıza ve yönetimimize de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim maçın ardından yaptığı açıklamada, “ Üst üste aldığımız galibiyetler ile grupta hedef takım haline geldik. Rakibimizin bu görüşlerine saygı duyuyorum. Haftalardır lideriz ve rakiplerimizin bize bu gözle bakması mutluluk veriyor. Maça gelecek olursak karşılaşmaya çok iyi başladık. 9’da 9 yaptık. Galibiyet serisinden daha çok her maçta sergilediğimiz ciddiyet. Oyuncularımız her maça çok ciddi çıkıyor. Sahada gerekeni yapıyorlar. Ben böyle bir oyuncu topluluğa sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Hepsinin alınlarından öpüyorum Başkanımıza ve yönetimimize de çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada aynı ciddiyet ile yolumuza devam edip şampiyonluk hedefimize ulaşacağız” dedi.

“ YAPACAĞIMIZ ANTRENMANLAR İLE DÜZELTECEĞİZ”

Devrim sözlerinin sonunda ise, “ Bergama Belediyespor takımına karşı tempoyu arttırmamız lazımdı. Coşkulu oynadığımız zaman, ayağa çok iyi oynadığımız zaman ve iki kenarı iyi kullandığımızda maçı çözebileceğimizi biliyorduk. Öyle de oldu. Maça çok tempolu başladık. İlk 15 dakikada 2-0’lık avantajı yakaladık. Ama ilk yarının son 15 dakikası oyundan düştük. Pozisyonlar verdik. Skor üstünlüğün getirdiği rehavete kapıldık. Devre arası gerekli konuşmayı takımımıza yaptık. İlk yarının son 15 dakikasının bize yakışmadığını futbolcularımıza söyledik. İkinci yarı tamamen ciddiyeti ele aldık. Oyun anlayışımızı sahaya yansıttık ve sonuca gittik. Dediğim gibi her şey güzeldi ama çok gereksiz pozisyon verdik. Bizim gibi bir takıma bu pozisyonlar yakışmadı. Bu eksiklerimizde hafta içi yapacağımız antrenmanlar ile düzelteceğiz” diye konuştu.

 

HABER–Şenol ÖZEKER-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir