Teknik Direktör Fatih Tekke bugün yapılan antrenmanda da yer almadı

30 Aralık 2017 Cumartesi, 22:49

Manisaspor’da  dün akşam yapılan ikinci yarı hazırlıklarının ilk çalışmasında yer almayan Ğrand Medical Manisaspor Teknik Direktörü Fatih Tekke bugün saat 16.00’da başlayacak olan çalışmada da yer almadı. Siyah Beyazlılar yardımcı hocalar eşliğinde hazırlıklarını sürdürdüler.

Hemen hemen her gün yeni bir krizle güne başlayan  Grand Medical Manisaspor’da  dün başlayan ikinci yarı hazırlıklarında Teknik Direktör Fatih Tekke antrenmanda yer almamıştı.  Siyah Beyazlı ekipte yaşanan onca sıkıntıya rağmen başarılı bir grafik çizen Teknik Direktör Fatih Tekke’nin özel nedenlerden dolayı antrenmana çıkmadığı söylense de işin aslının bu olmadığı konuşuluyor.

YILBAŞINDAN SONRA MI GELECEK?

Kulübe yakın çevrelerden edinilen bilgilere göre Teknik Direktör Fatih Tekke Pazartesi günü takımının başında olacak. Ancak bir başka iddia ise Teknik Direktör Fatih Tekke’nin başkan Abdullah Mergen’e, “ Başkanım transfer yasağını kaldır. Yoksa ben yokum” dediği yönünde. Bugün saat 16.00’da başlayan antrenmanda da yer almayan   Teknik Direktör Fatih Tekke’nin her an takımdan ayrılma ihtimali ise oldukça  yüksek

-Şenol ÖZEKER –

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir