Taşkın: “Zerre kadar umutsuzluğum yok”

12 Nisan 2016 Salı, 15:59

Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın Spor Toto 2. Lig’in 32. haftasında Bucaspor ile oynanacak karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

“ÇEMBER DARALDI”

Taşkın, ligde alınan her puanın artı olduğunu belirterek, “Aydınspor’u yenebilirdik de mağlup da olabilirdik. Aydınspor gerçekten iyi bir ekip. Maçın ilk devresinde çok iyi top oynadık ve pozisyonlar bulduk. İkinci yarıda ise çok iyi top oynamamıza rağmen iki tane ciddi gol pozisyonumuz vardı. Bunları gole çevirebilseydik buraya 3 puanla dönebilirdik. Bizim oynadığımız takımlarla rakibimizde karşı karşıya gelecek. Çember iyice daraldı. Avantajımızı kaybettik ve hata yapma lüksümüz kalmadı. Haftalardan beri “Ya kaybedersek” şekilde maçlar oynadık. Şimdi rakibimiz kalan 3 haftayı bu şekilde oynayacak. Geriye bakmanın ise artık bir anlamı yok. Kalan 3 haftada rakibimiz mutlaka bir hata yapacaktır ve o hatayı da bizim değerlendirmemiz gerekiyor.” dedi.

“KULAKLARIMIZI KAPATTIK”

Ankaragücü ve Aydınspor maçlarının mücadele ve oyun olarak kötü olmadıkları maçlar olduğunu ifade eden Taşkın, “Sadece oyunumuzu neticeye yansıtamadık. Bucaspor maçında iyi oyunumuz ve mücadelemiz mutlaka neticeye yansıyacaktır. Dışarıdan gelen bütün olumsuzluklara kulaklarımızı kapadık. Buca maçıyla birlikte inşallah 3 maçlık bir galibiyet serisine başlayacağız. Zerre kadar umutsuzluğum yok. İnancım tam. Son düdüğe kadar mücadelemiz devam edecek. Futbolcuklarıma sonuna kadar güveniyorum. Kalan 3 maçı layıkıyla tamamlayacağız. Herkes de buna inansın.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir