Taşkın: “Altınordu’nun kapısında yatarım”

16 Ekim 2015 Cuma, 12:03

Manisaspor’da geride kalan haftalarda performansıyla taraftarları mest eden ve oynadığı 6 maçta attığı 4 golle takımın en skorer ismi olan Ozal Sol’un bonservisi için Manisaspor’un devreye girdiği öğrenildi. Teknik Direktör Taner Taşkın, kiralık olarak forma giyen Ozan Sol için; “Altınordu Ozan’ı vermek isterse kulübün kapısında yatar hemen alırım” dedi.

Manisaspor’un sezon başında PTT 1. Lig ekiplerinden Altınordu’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Ozan Sol’un bonservisini almak istiyor. Bu sezon Manisaspor’la birlikte adeta küllerinden doğan Ozan, ilk 4 haftada 4 gol atarak adından söz ettirmişti. Ozan’ın bu yükselişine kayıtsız kalmayan Manisaspor yönetiminin, oyuncuyu bonservisiyle almak için girişimlere başladığı öğrenildi. Ancak parasızlık yönetimin elini kolunu bağlıyor.

TAŞKIN BONSERVİS KONUSUNDA ÜMİTLİ DEĞİL

Bu gelişmelerin yaşandığı Manisaspor’da Teknik Direktör Taner Taşkın, Ozan’ın takım için değerli bir oyuncu olduğunu söyledi. Altınordu’nun Ozan’ı bonservisiyle vereceğini düşünmediğini belirten Taşkın, “Mertan’ı Altınordu’dan bonservisiyle alabildik. Ancak Ozan’ı vermediler, kiralık olarak gönderdiler. Ozan da son iki sezondur bir durgunluk yaşamıştı. Bizimle birlikte yeniden yükselişe geçti. Tabi kimse iyi oynayan bir oyuncusunu vermek istemez. Ancak Altınordu Ozan’ı vermek isterse kulübün kapısında yatar hemen alırım. Ozan değerli bir oyuncu. İyi bir çıkış yakaladı. Çok düzgün, ahlaklı bir oyuncu ve çalışmayı da seviyor. O yüzden Ozan’dan memnunum. Benim bütün oyuncularım değerli Ozan da bu değerlerden biri.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir