MANİSASPOR’UN SON BOMBASI HÜSEYİN TOK

18 Ocak 2015 Pazar, 22:50

ÖZEL HABER: Coşkun KÖKÖZ

Osmanlıspor’dan Şaban Genişyürek, Altınordu’dan Yusuf Akyel, Albimo Alanyaspor’dan Sercan Türkeri, Şanlıurfaspor’dan Hüsnü Başkurt, Kayserispor’dan Umut Kaya ve Sivasspor’dan Berk Neziroğulları ile daha önce sözleşme imzalayan Manisaspor transferde hız kesmiyor. Siyah-beyazlı yönetimin son bombası Şanlıurfaspor’da forma giyen Hüseyin Tok’un olduğu öğrenildi. Stoper mevkisine de takviye yaparak transferi noktalamak isteyen Ege ekibinde Başkan Abdullah Mergen’in Hüseyin Tok’u arayıp Manisa’ya davet ettiği öğrenildi. Şanlıurfaspor ile sözleşmesi bulunan Hüseyin Tok’un alacaklarına karşılık sözleşmesini feshetmesi bekleniyor.

Urfa’da mutsuz olan Hüseyin Tok için Boluspor’un da ısrarcı olduğu ve Teknik Direktör Reha Erginer’in deneyimli oyuncuyla bizzat görüştüğü gelen haberler arasında. Ancak Manisaspor’un eski kaptanı olan Hüseyin Tok’un geçtiğimiz ay bir kız çocuğu dünyaya geldi ve eşi İzmir’de ikamet ettiği için tercihi Manisa’dan yana kullanması bekleniyor. Bu transferrin 1-2 güne kadar netleşeceği bildirildi.

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, Hüseyin Tok’u takıma kazandırarak taraftarlarına istedikleri bir ismi sunmayı hedefliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir