TARAFTARLAR OTOBÜS İSTEDİ

25 Kasım 2014 Salı, 18:06

Manisaspor’u Ankara’da yalnız bırakmak istemeyen taraftarların otobüs bulmakta zorlandığı öğrenildi. Gerek kulüp yöneticileri, Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerini göreve davet eden 1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı, “Manisaspor’a destek vermek istiyoruz” dedi.

MANİSASPORA DESTEK OLMA ZAMANI
Manisaspor’un Cumartesi günü Ankara’da oynanacak olan Osmanlıspor maçına gitmek isteyen taraftarlar kulübün maddi imkanlarını bildikleri için tüm kesimlerden müsabakaya gidebilmek için destek bekliyor.
1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı, takımın bu zor gününde vermiş olduğu onurlu mücadeleye destek olmak için Ankara’da yalnız bırakmak istemediklerini ve otobüs bulmada tüm kuruluşlardan destek beklediklerini ifade etti. Çakıcı, “Sezon başından beri bir çok imkansızlıklardan dolayı takımımızı deplasmanlarda yalnız bıraktık. Artık tüm deplasmanlara gitmek istediğimizi kamuoyu aracılığıyla bildirmek ve sesimizi duyurmak istiyoruz. Tüm sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler, Manisaspor’u sevenler, özellikle Büyükşehir Belediyesi’nden ve İlçe Belediyelerinden destek bekliyoruz. Bolu deplasmanına kulüp ve kendi imkanlarımızla gittik ve yeterli sayıyı bulamasakta tek yürek olan Tarzanlar ile desteğimizi verdik. Yense de yenilse de her zaman takımızın arkasında olacağımızı gösterdik” dedi.

KİMSEDEN DESTEK GÖREMİYORUZ

1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı, “Derneğimiz kurulduğu 2000 yılından beri birçok sıkıntılar yaşamaktadır. Özellikle belli bir dönemde kapanan derneği 2012 yılında devraldığımız da resmi olarak kapanma aşamasına gelmiştir. Şuanda ise 2014 yılı Ocak ayında açtığımız bir dernek binamız mevcuttur. Daha ilerileri gidip takımımıza destek olabilmek için var gücüyle çalışan bir ekibiz ve yılmadan da çalışmaya devam edeceğiz. Hiçbir maddi destek gözetmeden yürütülen bu çalışmalara katılan tüm ekibime sonsuz teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu ekip ile başaramayacağımız hiçbir şey olamayacaktır. Fakat Manisaspor hepimizin değeridir. 1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği de bu değere değer katmaya çalışan bir sivil toplum kuruluşudur. Bu yolda destek görmeli ki istenen desteği fazlasıyla Manisasporumuza ve sevenlerine verebilmelidir. Tüm taraftarlarımızı Ankara deplasmanına davet ediyoruz ve takımımızı yalnız bırakmamalarını kendilerinden diliyoruz. Ankara’ya hareketimiz ile ilgili program tüm taraftarlarımıza daha sonra duyurulacaktır” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir