TARAFTARLAR BİLETLERE HÜCUM ETTİ

08 Mayıs 2015 Cuma, 14:10

Yönetim kurulu PTT 1. Lig’in 32. haftasında 10 Mayıs Pazar günü saat 16:00’da Altınordu ile oynayacağı karşılaşma öncesinde başlattığı Altınordu maçı bileti + Passolig kart 1 TL kampanyasına taraftarlar yoğun ilgi gösteriyor.

PTT 1.Lig’de Bucaspor ve Denizlispor ile ligde kalma mücadelesi veren Manisaspor’da taraftarlar Pazar günü saat 16.00’da oynanacak Altınordu maçının biletlerine hücum etti. Stadyum önünde bulunan Passolig satış yerinde uzun kuyruklar oluşturan siyah-beyazlı taraftarların tek sıkıntısı iki gişenin işlem yapması ve öğlen arası yemek molasının verilmesi. Bazın taraftarlar, “Öğlen arası bizde işyerinden çıkıp Passolig için geliyoruz ancak kapalı oluyor. Başka türlü gelme şansımız yok. Sırada 50 kişi var. Öğle kapanıyor ve bu insanların orda beklemeleri mümkün değil. Keşke buna Manisaspor yönetimi bir çözüm üretseydi. Bilet satışı daha hızlı olabilirdi” dediler.

Manisasporlu taraftarların saat 22.00’ye kadar satışı devam eden Altınordu maçı biletlerine büyük ilgi gösterdiği ve rakamın 4 bine ulaştığı öğrenildi.

Gişeler saat 22:00’ye kadar açık

Taraftarın gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle Passolig 19 Mayıs Stadyumu gişeleri Cuma ve Cumartesi günleri saat 22:00’ye kadar faaliyet gösterecek. 10 Nisan Pazar günü ise Passolig kart satışı yapılmayacak. Taraftarlar nüfus cüzdanlarıyla yapacakları müracaat ile Manisaspor Passolig kart ve Altınordu maçı bileti sahibi olabilecekler. Karşılaşmada Tarzan, Spil ve Gediz kale arkası tribünleri açılmayacak, Tarzan tribüne kombinesi olan taraftarların kombineleri kapalı tribüne tanımlanacaktır.

Altınordu maçı bilet fiyatları:

VIP Tribün+Passolig kart       : 3 TL

Kapalı Tribün+Passolig kart   : 1 TL

Misafir Tribün: 1 TL

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.