Taner Taşkın’dan Fikri Bayrıl’a ziyaret

11 Nisan 2015 Cumartesi, 17:43

Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, siyah-beyazlı kulübümüzün ilk teknik direktörü Fikri Bayrıl’ı evinde ziyaret etti.

Teknik Direktör Taner Taşkın, PTT 1. Lig’in 27. haftasında Gaziantep B.Ş. BLD. Spor ile oynayacağı karşılaşma öncesinde kulübün ilk teknik direktörü Fikri Bayrıl’ı ziyaret etti.

Manisaspor’un tarihindeki ilk kadrosunun futbolcularından Fevzi Türegün’ün de, Taner Taşkın’a eşlik ettiği ziyarette, Fikri Bayrıl’ın Manisaspor tarihinin en önemli isimlerinden birisi olduğunu ifade eden Taşkın, “Fikri hocam Manisa futbol tarihinde bir çok kişinin hocası olduğu gibi babam Metin Taşkın’ın da hocasıdır. Biz onun Manisaspor’a yaptığı hizmetlerin hatıralarıyla büyüdük. Hocamın sağlığının iyi olduğunu gördüğüm için çok sevindim.” diye konuştu.

Fikri Bayrıl ise Teknik Direktör Taner Taşkın’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Bir Manisalı antrenörün daha Manisaspor’da teknik direktör olarak görev almasından dolayı büyük mutluluk yaşıyorum. Manisa futbolcu ve antrenör yönünden büyük potansiyeli olan bir kent. Biz kendi içimizdeki değerlere sahip çıkarsak Manisa futbolu daha iyi yerlere gelecektir. Bu hafta Taner Taşkın’a ve futbolcularımıza Gaziantep B.Ş. BLD. Spor maçında başarılar dilerim. Manisaspor’un ihtiyaç duyulan puanları alarak ligde kalacağına canı gönülden inanıyorum.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.