TANER TAŞKIN: MANİSASPOR İYİ YOLDA

27 Ocak 2015 Salı, 17:19

Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, Akhisar Belediyespor maçı sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Taşkın, iyi bir maç izlettirdiklerini belirterek, “Bugün galibiyeti hak eden bir oyun sergiledik. Golü bulduktan sonra kalemizde bir penaltı golü gördük. 10 kişi kalmamıza rağmen çok dirençli ve iyi bir oyun gösterdik. Manisaspor iyi bir yolda. Aramıza yeni katılan arkadaşlarla birlikte rekabet ortamı son derece iyi bir duruma geldi. Oynanan oyundan ve gösterilen mücadeleden memnunum. Süper lig düzeyinde bir maç oldu. Gösterdikleri mücadeleden dolayı oyuncularımı kutluyorum. Kupada çok iddialı olmadığımızı söylemiştik ama Manisaspor olarak her çıktığımız maçta pozitif futbol oynayarak galip gelmek istiyoruz. Bugün oynadığımız futbolun lige de olumlu yansıyacağına inanıyorum.” dedi.

Giresunspor maçında da iyi bir futbol oynamalarına rağmen şanssız bir mağlubiyet aldıklarını ifade eden Taşkın, “Yeni katılan oyuncular ve eski oyuncuların kaynaşma süresini 2-3 hafta içerisinde atlatacağız ama Manisaspor’un geçen hafta iyi oynadığı, bugünkü maçta da iyi futbol oynayarak puan aldığı ortada. Alanyaspor maçıyla birlikte Manisaspor’un çıkışa geçeceğine inanıyorum. Oyun kalitemiz ve mücadele gücümüz üst seviyelere geldi. Ligde sıkıntılı bir durumdayız. Buradan üstlere tırmanabilsek daha fazla güven veren bir Manisaspor’u herkese izlettireceğiz.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir