Takıma ödeme yapılmazsa Teknik Direktör Fatih Tekke bugün takımdan ayrılabilir

10 Ocak 2018 Çarşamba, 23:04

Haftalardır  ha bugün ha yarın diyerek ödeme konusunda Teknik Direktör Fatih Tekke ve futbolcuları oyalayan Manisaspor’da yönetim son olarak Perşembe gününe söz verdi.  Ödemeler konusunda yaşadığı krizlerden sonra bir çok futbolcusunu elinden kaçıran yönetime ise tepkiler yağmaya devam ediyor.

Maddi açıdan yaşadığı krizler nedeniyle futbolculara verilen sözleri tutamayan Manisaspor yönetimi bu zamana kadar birçok futbolcusunu elinden kaçırdı. Siyah Beyazlı ekipte son olarak ise yeniden takıma dönen ve idmanlara çıkmaya başlayan AxelMeye  ve yönetimin ödeme konusunda oyalamaya devam ettiği Metin Yüksel  takımdan ayrılan futbolcular oldular. Metin Yüksel ise Perşembe gününe kadar bekleme kararı almıştı.

TÜM FUTBOLCULAR PERŞEMBE GÜNÜNE ODAKLANDI

Haftalardır futbolcuları oyalayan Manisaspor yönetiminin Perşembe günüde ödeme yapılmadığı takdirde Maanisaspor’dabir çok ayrılığın yaşanmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.  İkinci yarı hazırlıkları öncesinde paralarını alamadıkları için bir süre antrenmanlara çıkmayan ve  daha sonra ikna edilerek takıma geri dönen  Sırp futbolcular Nikola Mikic ve SlavkoPeroviç’in ise şimdiden bavullarını topladılar.  Perşembe günü ödeme yapılmaması durumunda ise bu iki futbolcunun da takımdan ayrılmalarına kesin gözüyle bakılıyor.

TEKNİK DİREKTÖR FATİH TEKKE’DE GİDİYORMU?

Teknik Direktörlük kariyerinde en iyi çıkışı Manisaspor’da yakalayan Teknik Direktör Fatih Tekke’nin ise Perşembe günü ödeme yapılmaması ve takımın dağılması durumunda ise görevi  bırakacağı öğrenildi. Haftalardır ödeme yapılması ve transfer yasağının kaldırılması konusunda  başkan Abdullah Mergen’den cevap bekleyen Teknik Direktör Fatih Tekke’nin  takımdan ayrılması ise an meselesi.

TARİHİNİN EN KÖTÜ DÖNEMİNİ YAŞIYOR

İzlenen yanlış transfer politikası nedeniyle şu ana kadar trilyonları sokağa atan Manisaspor yönetiminin ise hala görevi bırakmamaktaki ısrarı devam ediyor. Siyah Beyazlı taraftarlar Abdullah Mergen başkanlığındaki yönetime sosyal medyadan ateş püskürmeye devam ederken,  bundan sonra ki süreçte ise takım içinde yaşanacak olanlar merakla beklenmeye başlandı.

KAPTAN İSMAİL’DE BEKLEMEDE

Geçtiğimiz günlerde başkan Abdullah Mergen ile bir araya gelen  kaptan İsmail Haktan Odabaşı ise yapılan görüşmede verilen sözlerin tutulmasını bekliyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan görüşmede başkan Abdullah Mergen’e, “ Başkanım maddi sıkıntılar çözülmeden geri dönmem” diyen tecrübeli futbolcunun ise her an başka bir takımla da anlaşmanın an meselesi olduğu öğrenildi.

ÖZEL HABER–Şenol ÖZEKER-

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir