Sultanlardan Lokma Hayrı

23 Ekim 2015 Cuma, 13:57

MANİSA Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, Manolya Meydanı’nda lokma hayrı yaptı. Vatandaşlara elleriyle lokma ikram eden sporcular, hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Işıkkent maçı öncesi moral depoladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig B grubunda oynadığı 3 karşılaşmayı da kazanan Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı, Manolya Meydanı’nda lokma hayrı düzenledi. Yeşil beyazlı sporcular, vatandaşlara lokma ikramında bulundu. Hafta sonu İzmir temsilcisi Işıkkent ile Atatürk Spor Salonu’nda karşılaşacak olan Büyükşehir’in Sultanları vatandaşlardan destek istedi. Yeşil beyazlı ekibi Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Haşim Elmalı da yalnız bırakmadı.

Performansları Etkileyiciydi

Takımın ligde oynadığı üç karşılaşmayı da kazandığını hatırlatan Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, “Takımımız, ligde topladığı puanlarla bizleri mutlu ediyor. Bugün de lokma hayrı yapmak için halkımızla bir araya geldiler. Güzel bir etkinlik oldu. Bu vesileyle Manisalıları da maçlarımıza davet etmiş olduk” diye konuştu.

Sultanlardan Lokma Hayrı (4)

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir