Sultanlar Play-Off finallerine moralli gidiyor

05 Nisan 2016 Salı, 21:39

Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, 11-13 Nisan tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilecek olan play-off finalleri öncesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Voleybolculara final müsabakalarında başarılar dileyen Başkan Ergün, “Manisa Büyükşehir Belediyespor’u ummadığımız noktalara getirdiniz. Her şeyden önce sizleri tebrik ediyorum. Artık son düzlüğe geldiniz. Manisa’ya şampiyon olarak döneceğinize inanıyorum” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Bursa’da gerçekleştirilecek 1. Lige yükselme play-off finallerinde mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımını makamında konuk etti. Ziyarete Kulüp Başkanı Cenk Ergün, Kulüp Genel Koordinatörü Alparslan Ustamehmetoğlu, Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kıcıroğlu, Murat Çay ile birlikte teknik heyet ve oyuncular katıldı. Voleybol takımını sezon başından bu yana gösterdikleri performanstan dolayı tebrik eden Başkan Ergün, “Değerli kulüp başkanımızı, teknik heyeti, yönetici arkadaşlarımızı, teknik kadro ile birlikte terini son damlasına kadar akıtan, heyecanını yitirmeyen oyuncularımızı kutluyorum. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin adını ummadığımız noktalara getirdiğiniz için sizlere Manisalılar adına, kurumum adına teşekkür ediyorum. Artık son düzlüğe girdiniz. İnanıyorum ki bu işi buraya kadar getirdiniz ve en iyi şekilde tamamlayacaksınız. Her ne kadar futbolda bu sezon istediğimiz başarıyı yakalayamasak da sizlerle gururlandık. Sizlere final maçlarında başarılar diliyorum. Manisa’ya şampiyon olarak döneceğinize inanıyorum” dedi.

“Bu İmkânları Sağladığınız İçin Teşekkür Ediyorum”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Cenk Ergün de kendilerine her türlü imkânı sağlayan Başkan Ergün’e teşekkür etti. Kulüp çatısı altında önemli yatırımlara imza atıldığını ifade eden Cenk Ergün, “Yıllardır bu kulübün içerisindeyiz. Özellikle tesisleşme noktasında verdiğiniz destekler sayesinde artık bir spor kulübü olduk. Kulübümüzde futbol ön planda gibi gözükse de bunun yanı sıra voleybol takımımız ve amatör branşlarda mücadele eden sporcularımız önemli başarılar elde ediyorlar. Bu sene voleybol takımımız tahminimizin çok üzerinde mücadele vererek buraya kadar geldiler. Onlar zaten bizim gönlümüzde şampiyonlar. İnşallah kızlarımız Bursa’da başarılı olarak Manisa’ya döneceklerdir” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir