SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN VALİ GÜVENÇER’E BRİFİNG

28 Aralık 2016 Çarşamba, 18:01

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, kurum ziyaretleri kapsamında Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında brifing aldı.

Vali Güvençer, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hatun Sarıkaya Yipek ve Şube Müdürleri tarafından karşılandı. Tüm birimleri tek tek gezen Vali Güvençer, personelle görüşüp yaptıkları işler hakkında bilgiler aldı.

Birim ziyaretlerinden sonra Toplantı Salonunda Vali Güvençer’e İl Müdür Vekili Hatun Sarıkaya Yipek ve Şube Müdürlerinin katılımıyla kurumun personel dağılımı, spor tesisleri, hazırlanan ve devam eden projeler hakkında detaylı bilgi verildi.

Vali Güvençer, brifingin ardından spor tesislerini ve Gençlik Merkezlerini gezerek incelemelerde bulundu. Spor tesisleri ziyaretinde sporcularla bir araya gelen Vali Güvençer sohbet ettiği sporculara başarılar diledi.

Brifing ve spor tesislerini inceledikten sonra değerlendirme yapan Vali Güvençer, “Türkiye’de sayılı tesislere sahibiz. Gençlik ve Spor Bakanlığımız gerek şehir merkezi gerekse ilçelerimize önemli yatırımlar ve spor tesisleri kazandırıyor. Turgutlu’da spor salonu, Gençlik Merkezi yapıldı. Stadyum inşaatı devam ediyor. Kula ilçemize güzel bir spor kompleksi yapıyoruz, Kamp Eğitim Merkezi de yer almakta. Bu da Kula ilçemiz için çok önemli bir yatırım. Soma ilçemizde İnşaatı devam eden Gençlik Merkezimiz var. Ayrıca Demirci ilçemize de bir Gençlik Merkezi açılacağı bilgisini verdiler. Gençlik merkezlerimizin gençlerimize yönelik oldukça faydalı çalışmaları bulunuyor. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak bakımından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz önemli rol oynuyor. Arkadaşlarımızdan aldığım bilgilere göre çok başarılı sporcular yetişiyor. Türkiye ve Avrupa derecesi olan sporcularımızın olması bizi mutlu etti. Bu sporcuların sayısının artması için daha çok çalışmalıyız” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir