SOMA’DA KURUMLARIN ŞAMPİYONU İMBAT

25 Mart 2014 Salı, 16:13

Soma Kaymakamlığı Kurumlar Arası 7. Futbol Turnuvası’nın şampiyonu 3. kez İmbat A.Ş oldu. Turnuvanın 2.si Devlet Hastanesi olurken 3. ise Akhisar Milli Eğitim oldu.
SEAŞ, Soma Milli Eğitim, Soma Çarşı, İmbat A.Ş, Özel Vefa Hastanesi, Devlet Hastanesi, Celal Bayar Üniversitesi, E.L.İ, Özel Hazar ve Akhisar Milli Eğitim takımlarının katıldığı 7. Soma Kaymakamlık Voleybol Turnuvası İmbat A.Ş-Devlet Hastanesi final maçıyla sona erdi.
YAVUZ BURBUT ”SEVİNÇLİYİZ”
Maçın ardından açıklamalarda bulunan İmbat A.Ş sorumlusu Yavuz Burbut, ” Üst üste bu anlamlı kupayı kazanmamız bizim için çok sevindirici. Bu bağlamda sporcularımı kutluyorum’’ dedi. Burbut, ‘’ Bu sene turnuvaya katılan takımlar bir önceki turnuvalara göre oyuncu kalitelerini geliştirmiş. Özellikle final oynadığımız Devlet hastanesi, Akhisar Milli Eğitim, Soma Milli Eğitim ve E.L.İ göze batan takımlar. Maça gelince, İlk iki set bizim açımızdan kolay oldu. Üçüncü sette Devlet Hastanesi sete ortak oldu ve bu set diğer setlere göre daha zordu” dedi. Burbut, Devlet Hastanesini gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyor, galibiyeti ve kupayı her zaman arkamızda olan taraftarımıza hediye ediyorum.’’ dedi.
RÜŞTÜ PARLAKGÜNEŞ ”GÜZEL MAÇ OLDU”
Devlet Hastanesi Baş Hekimi Rüştü Parlakgüneş ise “Bende şampiyon olan İmbat A.Ş ve 2.olan takımımız Devlet Hastanesini tebrik ediyor, bu oluşumun içinde yer alan tüm kurum takımlarını kutluyorum. Bildiğiniz gibi, spor kitleleri bir araya getiren bir etkinliktir. Bunun en güzel örneğini bu karşılaşmada bir kez daha hep beraber gördük. Amacımız Devlet Hastanesi olarak; bu güzel arenada personelimizin bir birleriyle kaynaşması ve centilmence mücadele edip sahne almasıydı. Ve, bizde bunun gerçekleşmesinden dolayı salondan mutlu ayrıldık. Bu oluşumda emeği geçen başta sn Kaymakamımız M.Bahattin Atçı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdüresi Dilek Kuruçay’a teşekkür ederiz.’” dedi. Konuşmaların ardından takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir