SOMA HABERİ ARDA TURAN’I DA YIKTI!

14 Mayıs 2014 Çarşamba, 16:53

Atletico Madrid forması giyen Arda Turan, Soma’da yaşanan maden faciası nedeniyle idmanda ayakta güçlükte dururken, takım arkadaşları tarafından teselli edildi. İspanyol kulübü Atletico Madrid, bu sabah gerçekleştirilen idmanda çekilen Arda Turan fotoğrafını resmi web sayfasında yayımlarken, Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciasında hayatını kaybedenlerin acısının paylaşıldığı belirtildi.

Arda Turan’dan Soma için mesaj var. Futbol hayatına Atletico Madrid’de devam eden Milli futbolcumuz, Soma’da meydana gelen maden faciasının ardından 32. Gün adlı programa konuştu ve tüm Türkiye’ye başsağlığı diledi.

“ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ DEĞİL, HERKESİ YAKIYOR”

Arda, “Öncelikte Soma’da hayatını kaybeden bütün işçimizin ailelelerine başsağlığı diliyorum. Allah’tan rahmet diliyorum. Çok üzgünüm, söyleyecek kelime bulamıyorum. Ateş düştüğü yeri değil herkesi yakıyor. O yüzden bütün ülkemizin başı sağolsun.” şeklinde konuştu.

ATLETICO Madrid’DEN AÇIKLAMA

Öte yandan Atletico Madrid’de forma giyen Arda Turan, bu sabah gerçekleştirilen takım antrenmanında Soma’da hayatını kaybeden madencilerimizin acısı nedeniyle ayakta durmakta zorluk çekti. Madrid ekibi, bu görüntüleri web sayfasında yayınlayarak şu ifadeleri kullandı:

“ACINIZI PAYLAŞIYORUZ”

“Arda Turan ve Atletico Madrid kulübü Soma’da maden kazasında hayatını kaybedenlerin acısını paylaşıyor. Arda’nın ve kulübün tüm desteği, madenci ailelerin yanındadır.”

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir