SLAVKO PEROVİC’E SÜPER KANCA!

30 Nisan 2014 Çarşamba, 13:42

Sezon başında Manisaspor’a Sırbistan Süper Lig temsilcisi FK Rad Belgrad takımından kiralanan Slavko Perovic, Süper Lig’e transfer oluyor. Manisaspor yönetiminin maddi imkansızlık yüzünden bir türlü bonservisini alamadığı golcü oyuncunun Kardemir Karabükspor ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.

 HABER: Coşkun KÖKÖZ

Manisaspor’da bu sezon attığı gol ve sergilediği performansla herkesin beğenisini kazanan Slavko Perovic’i Kardemir Karabükspor’un renklerine bağlamak için gün saydığı öğrenildi. Kiralık olmasına rağmen Manisaspor formasıyla adeta PTT 1.Lig’de patlama yapan Sırp golcü, bu sezon 19 gole ulaştı. Manisaspor mevcut yönetimi parasızlık yüzünden bonservis bedelini ödeyip alamadığı Perovic’in Süper Lig’e gitmek istediği öğrenildi. Satın alma opsiyonu 31 Mayıs 2014 tarihine kadar Manisaspor’da olan sırp golcü 1 Haziran’da istediği kulüple görüşebilecek.

Kardemir Karabükspor yönetiminin sezonun sona ermesiyle birlikte Manisaspor yönetiminin devreye girmemesi durumunda Slavko Perovic’in kulübü FK Rad Belgrad ile temas kuracağı kaydedildi. Manisaspor’da önümüzdeki günlerde yaşanacak yönetim değişikliği sonrası göreve gelecek başkan ve yönetim kurulu üyeleri elini çabuk tutmazsa, Slavko Perovic yeni sezonda Süper Lig ekibi Karabükspor forması giyecek.

19 takımdan 13’üne gol attı

Slavko Perovic, PTT 1.Lig’de bulunan 19 takımın 13’üne gol atma başarısı gösterdi. Sırp golcü Ankara, Adana, Mersin, Karşıyaka, Tavşanlı Linyit, Fethiye, Adana Demir, Bolu, 1461 Trabzon, Balıkesir, Buca, Şanlıurfa ve Samsun’a gol atma başarısı gösterdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.