SLAVKO PEROVİC: İMZA ATMAKTAN VAZGEÇTİM

08 Ocak 2015 Perşembe, 23:38

ÖZEL HABER: Coşkun KÖKÖZ

Manisasporlu taraftarların devre arasında takımlarına transfer edilmesini istediği isimlerin başında gelen Slavko Perovic, Türkiye’ye dönmek istediğini söyledi. Spor Editörümüz Coşkun Kököz’e özel açıklamalarda bulunan Sırp golcü, Almanya ekibi AUE’ye transferiyle ilgili de konuştu.

2013-2014 sezonunda PTT 1.Lig’de Manisaspor’da 19 golle krallık yaşayan ve ardından kirası sona erdiği için kulübü RAD Belgrad’a dönen Slavko Perovic’in gönlü hala Türkiye’de. Yeni yılda Sırbistan Süper Lig ekibi RAD Belgrad ile sözleşmesi sona eren Perovic’in artık bonservis bedeli de bulunmuyor. Manisasporlu taraftarların takımlarında görmek istediği Slavko Perovic, özel açıklamalarda bulundu.

Perovic, Almanya 2.Lig ekiplerinden AUE ile anlaştığı yönünde çıkan haberlere açıklık getirdi. Sırp golcü, “Almanya ekibi AUE beni çok istedi. Ön görüşme yapıp, sonra Almanya’ya gittim. Ancak atmosferi pek beğenmedim. Bana sıcak gelmediği için imza atmaktan vazgeçtim.” dedi.

Manisaspor’da yeniden forma giymek ister misin? sorusuna ‘Evet’ cevabını veren Perovic, “Ancak oraya gelmem sadece benim isteğimle olmaz. Manisaspor olmazsa da Türkiye’de oynamak isterim. Manisaspor yönetimi döndükten sonra transfer için beni hiç arayıp sormadı. Öyle düşünceleri olup olmadığını bile bilmiyorum. Ancak Türkiye’den birkaç kulüpten teklif aldım. İstediğim rakam olursa neden olmasın. Manisaspor taraftarının ve şehrin bende ayrı bir yeri olduğunu söyleyebilirim. Ben taraftarlarımız için orada oynamak istiyorum. Ayrılmama rağmen hala benimle görüşüp destek veren taraftarlarımız var” diye konuştu.

Öte yandan Manisaspor’da gol krallığı yaşayan Slavko Perovic’in kulüplerden yarım sezon için 140 bin Euro civarında para istediği ve bu yüzden yüksek rakam nedeniyle transferinde sonuca varamadığı öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir