SELENDİ’DE ŞAMPİYON YİNE ŞEHİRLİOĞLU

09 Ocak 2014 Perşembe, 15:46

Selendi’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün düzenlediği Geleneksel 3.Kaymakamlık Voleybol Şampiyonası’nın şampiyonu üçüncü kez Şehirlioğlu İlkokulu oldu.
İlçe Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maçları, Kaymakam Yasin Ortakcı, Garnizon Komutanı Üsteğmen Mustafa Akpınar, İlçe Emniyet Amiri Necip Torun, Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şehirli, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Adnan Kılıç, daire amirleri ve çok sayıda Selendili sporsever izledi.
Şehirlioğlu İlk Okulu Voleybol Takımı ile Anadolu Lisesi Voleybol Takımı arasında oynanan birincilik maçı nefesleri kesti. Hınca hınç dolu tribünler önünde oynan final maçını 26-24, 25-18, 25-20’lik setlerle Anadolu Lisesini 3-0 yenen Şehirlioğlu İlk Okulu Voleybol Takımı turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvanın en centilmen takımı ise Anadolu İmam Hatip Lisesi Voleybol takımı seçildi. Turnuvaya katılan tüm takım oyuncularına madalya, İlk üçe giren takımlara ve en centilmen takıma ise kupaları protokol üyeleri tarafından verildi. Kupa töreninde konuşan Kaymakam Yasin Ortakcı, turnuvanın amacının kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin kaynaşmasını sağlamak olduğunu söyledi. Ortakcı, turnuvanın yapılmasında emeği geçenlere ve turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.