Son Dakika
24 Şubat 2018 Cumartesi

Savaş Yılmaz: Bu süreçte taraftarımız yanımızda olsun

03 Ocak 2017 Salı, 15:46

Manisaspor orta saha oyuncusu Savaş Yılmaz, ikinci yarı hazırlıklarının devam ettiği Antalya kampında açıklamalarda bulundu.

Savaş, sezonun ilk yarısıyla ilgili yaptığı değerlendirmede: “Sezona 1 galibiyet ve 1 beraberlik ile iyi bir başlangıç yapmıştık. Sonrasında ise geriye doğru önüne geçemediğimiz bir düşüşle karşı karşıya kaldık. İlk yarının 6-7 haftasında iyi futbol oynadığımızı söyleyebilirim. Sait hoca ile yakaladığımız 6 haftalık yenilmezlik serimizde şanssızlığımız ise rakiplerimizin kazanması oldu.” dedi.

Antalya kampını verimli bir şekilde değerlendirdiklerini aktaran Savaş, “Antalya kampında antrenmanlarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Sait hoca çok iyi idmanlar yaptırıyor. Bu idmanlarla performansının üzerine koyamayan futbolcu ise hatayı kendinde aramalı. Sezonun ikinci yarısı daha zor geçecek. Biz işimizi diğer takımlardan daha fazla ciddiye alırsak, rakiplerimizden bir adım daha öne geçebiliriz.” dedi.

Savaş Yılmaz, sezonun ilk yarısında olumlu yönde dikkat çeken performansıyla ilgili şunları söyledi: Geçmişte olduğu gibi şimdi de her maç ne yapabilirim, takımıma nasıl daha fazla katkı sağlayabilirim düşüncesi içerisindeyim. Sait hocanın gelişiyle birlikte ofansif anlamda da daha iyi işler yapmaya başladım. Sait hocanın ofansif yönümün gelişmesine katkıları oldu.” diye konuştu.

Öncelikli hedeflerinin takımı ligde tutmak olduğunu ifade eden Savaş, “İkinci yarıya iyi bir başlangıç yaparak istediğimiz puanları alacağımıza inanıyorum. Bu süreçte taraftarımız yanımızda olsun. Kötü günümüzde de desteğini esirgemesin.” dedi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir