SAMSUNSPOR MAÇINDA PASSOLİG ŞART!

23 Nisan 2014 Çarşamba, 17:49
Futbolda Elektronik bilet dönemi başladı. Passolig Kartına Manisaspor taraftarları  www.passolig.com.tr adresinden ve bugünden itibaren 19 Mayıs Stadyumu Passolig satış noktasından kart başvuru yapabilecekler. Manisaspor Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle;
“Kulübün karşılaşmalarını takip eden değerli taraftarlarımız, maçlara Manisaspor logolu PASSOLİG Kartlarıyla girecek. Uygulama kapsamında 27 Nisan Pazar günü saat 17:00’de Samsunspor ile oynayacağımız karşılaşmaya taraftarlarımız elektronik biletleriyle girecek, satın alınan biletler PASSOLİG Kartlara yüklenecek.
 6222 no’lu Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlemesine Dair Kanun uyarınca, 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren tüm Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig kulüplerinin müsabakalarında elektronik kart ve elektronik bilet uygulaması başlıyor.
19 Mayıs Stadyumu Passolig satış gişesi faaliyete geçti
Samsunspor maçına gelecek PASSOLİG Kartlarını almaları gerekmektedir. Eğer hala Passolig Kart sahibi değilseniz, ister www.passolig.com.tr adresinden isterseniz de bugünden itibaren 19 Mayıs Stadyumu Passolig satış noktasında kart başvurunuzu yapabilirsiniz.
ÖNEMLİ NOT
Başvuru için stadyum gişesine giden taraftarlarımızın TC Kimlik Numaralı Ehliyet veya Nüfus Cüzdanı getirmeleri gerekmektedir.
Maç günü Stadyum gişelerinde Passolig Kart başvurusu YAPILAMAYACAKTIR.

Passolig Kart başvurusunu tamamlayan taraftarlarımız www.passo.com.tr’den maç biletlerini alabilir. Maç bileti alabilmeniz için kartınızın elinize geçmesine gerek yoktur, başvurunuzu tamamlamış olmanız yeterlidir.

Maç biletinizi nasıl satın alacaksınız?
·         www.passo.com.tr adresine üye girişi yapın,
·         PASSOLİG kartınıza para yükleyin,
·         Bilet almak istediğiniz maçı seçin ve satın al butonuna basın,
·         Satın almak istediğiniz tribün blok ve adet bilgilerini girin,
·         Koltuğunuzu seçin,
·         TC Kimlik numaranızı girin ve seçtiğiniz koltuğu TC Kimlik numaranıza tanımlayın.
·         PASSOLİG kart ile ödemenizi yapın,
·         Biletiniz kartınıza tanımlansın.
Satın aldığınız bilete ilişkin bilgiler size SMS ve e-posta yoluyla bildirilecektir.
Ayrıca maç biletinizi maç günü stadyum gişelerinden ve 0850 724 33 24 no’lu çağrı merkezinden satın alabilirsiniz.
Biletinizi satın aldıktan sonra herhangi bir yerden bilet teslim almanıza gerek yoktur, satın aldığınız bilet PASSOLİG kartınıza yüklenmiştir. Maç günü PASSOLİG kartınızla stadyuma giderek gönül rahatlığıyla maça giriş yapabilirsiniz.
Kombine kartlar geçerli olacak
2013-14 sezonu için kombine kart sahibi taraftarlarımız, sezon sonuna kadar kartlarını stadyum girişlerinde kullanmaya devam edebileceklerdir. Önümüzdeki futbol sezonundan (2014-15 sezonundan) itibaren kombine bilet satışları ve girişleri de sadece PASSOLİG Kart ile gerçekleşecektir.”
Manisaspor- Samsunspor maçı için Passolig kartına yüklenecek elektronik bilet fiyatları ise şöyle:

TRİBÜN

FİYAT

KAPALI ALT TRİBUN

15,00 TL

TARZAN TRİBUN

10,00 TL

VIP TRİBÜN

30,00 TL

MİSAFİR TRİBÜN

10,00 TL

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir