Şampiyon hocayla devam kararı

22 Haziran 2015 Pazartesi, 12:22

Bayanlar Voleybol Birinci Ligi’nin yeni ekibi Salihli Belediyespor başarılı hocası Gül İlter ile yeniden anlaştı

Takımın Birinci Lig’e yükselmesinde büyük emeği olan başarılı antrenör, 2006 yılından bu yana ilk 3 yılı yardımcı olmak üzere 9 yıldır Salihli Belediyespor’un başında bulunuyor. Gül İlter aynı zamanda bu sezon 1’inci Lig ve 2’nci Lig’de yer alan 71 takımda görev yapan tek kadın antrenör olacak.
Salihli Belediyespor Başkanı Cemal Murat Erim, Gül İlter’e güvendiklerini belirterek, “Hocamız uzun zamandır takıma hizmet ediyor. Yeniden onunla anlaştığımız için çok mutluyuz. Kendisine güvenimiz tam” dedi.
Salihli Belediyespor’un şampiyon antrenörü Gül İlter ise takımında kaldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, “Bana güvenip bu önemli göreve yeniden layık gördükleri için başkanımız Cemal Murat Erim ve Salihli Belediyespor yönetimine teşekkür ediyorum. Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımı olarak uzun süredir istediğimiz şampiyonluğu namağlup şekilde elde ederek tarihe geçtik ve 1.Lig’e çıktık. Şimdi ise bu ligde kalıcı olmak istiyoruz. Taraftarlarımızın desteği ve coşkusuyla birlikte bunu başaracağımıza inanıyorum.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir