ŞAMPİYON ÇEPNİDERE

06 Mart 2014 Perşembe, 01:02

Manisa 1. Amatör Küme’de 2013-2014 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Çepniderespor, Pazar günü Turgutlu Belediyesi maçı öncesi aldığı şampiyonluk kupasını, son günlerin modası “duran adam” pozuyla fotoğrafladı.

Manisa 1. Amatör Küme’de 2013-2014 sezonunu şampiyonluğunu iki hafta önce ilan eden Çepniderespor, Pazar günü Atatepe Tesisleri’nde oynanan sezonun kapanış maçında Turgutlu Belediyespor’u Sina (2) ve İsmail’in golleriyle 3-0 mağlup etti. Yiğit Özaydın, Hakan Karakulaç ve Koray Konar hakem triyosunun yönettiği maçta Çepniderespor, Mehmet, Barış, Ergün, İsmail, Hasan, Serdar Süleyman, Mehdi, Sina, Ferat ve Cengiz; Turgutlu Belediyespor ise Hasan, Ramazan, İsmail, Mücahit, Ali Erdurak, Burak, Hasan, Samet, Fuat, Yaşar ve Mehmet Sayan on biri ile mücadele etti. Şampiyon Çepniderespor’un yoğun taraftar desteğini tribünlerde topladığı maça Turgutlu Belediyespor, Belediye Başkanı Serhat Orhan’ın “Çepniderespor’a Süper Amatör Lig’de başarılar dilerim” pankartı ile çıktı. Karşılıklı ataklarla geçen ilk yarıyı Çepniderespor, 12. dakikada Sina’nın kaydettiği gol ile 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda etkili oyunu sürdüren Çepniderespor, Sina ve İsmail’in golleriyle sahadan 3-0 üstün ayrıldı.

Şampiyonluğu taraftarıyla davul-zurna eşliğinde doyasıya kutlayan Çepniderespor’a 2013-2014 sezonu Şampiyonluk Kupası’nı Manisa ASKF temsilcisi Hurşit Malkoç verdi. Turgutlu Belediyespor yöneticisi İsmail Eksür, Çepniderespor’a bir buket çiçek takdim ederek şampiyonluğunu kutladı. “Çok çalıştık, inandık ve başardık” diyen Çepniderespor Başkanı Ahmet Karayiğit, tüm futbolcularını kutlarken, başarılarına katkı veren Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan’a, forma sponsoru Kudret Blok’a, teknik heyet ve sporcuları ile kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlarına teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir