Sakaryaspor maçı 19 Mayıs Stadı’nda oynanacak

30 Eylül 2015 Çarşamba, 15:22

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un maçlarını oynadığı Mümin Özkasap Stadı’nda zemin yenileme çalışmaları başladı. Çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediyespor’un Cumartesi günü Sakaryaspor’u 19 Mayıs Stadı’nda konuk edeceği açıklandı.

Mümin Özkasap Stadı’nda bozulan zeminin yenilenmesi noktasında başlatılan çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediyespor’un Spor Toto 3. Lig’de 7. hafta mücadelesinde konuk edeceği Sakaryaspor ile Manisa 19 Mayıs Stadı’nda karşılaşacağı açıklandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanı Cenk Ergün, “Mümin Özkasap Spor Tesisleri’nde saha zemininde çeşitli nedenlerle bozulmalar meydana gelmişti. Yönetimimiz hocamızın da raporu doğrultusunda zeminde yenileme çalışmalarını başlattı. Bu nedenle 3 Ekim Cumartesi günü konuk edeceğimiz Sakaryaspor ile Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda karşılaşacağız. Stadın kulübümüze kapılarını açmasında emeği geçen TFF Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Arif Koşar’a, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan’a ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Savaş Duman’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Biletler 1 TL

Cumartesi günü Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanacak Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor maçının bilet fiyatlarının 1 TL olarak belirlendiğini de belirten Başkan Cenk Ergün, “19 Mayıs Stadyumu’nun kapalı tribünü ev sahibi olarak bizim taraftarımıza, Gediz Kale Arkası tribünü de konuk ekip Sakaryaspor’a verildi. Grubumuzdaki önemli ekiplerden olan Sakaryaspor ile oynayacağımız bu zorlu müsabakaya tüm taraftarımızı davet ediyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir