ÖZŞEN: MUHTEŞEM BİR GALİBİYET ALDIK

06 Mart 2017 Pazartesi, 15:53

Manisaspor Basın Sözcüsü Serkan Özşen, ligde her şeyin sonu olmayan Bandırmaspor maçında, çok kritik ve muhteşem bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Özşen, futbolcuların ve teknik heyetin Bandırmaspor maçına; ligde her şeyin sonu gözüyle bakmayarak, doğru bir motivasyonla hazırladıklarını belirterek, “Bandırmaspor maçı gelecek haftalar adına çok önemli bir karşılaşma olduğu gibi bu hafta alt sıralardaki takımların kazanması da, bu maçı daha kritik bir noktaya getirdi. Böyle önemli bir karşılaşmada aldığımız 6-2’lik sonuç ise muhteşem oldu.” diye konuştu.

Bu muhteşem galibiyetten dolayı Teknik Direktör Sait Karafırtınalar’ı, futbolcuları ve teknik heyeti tebrik ettiğini ifade eden Özşen, “Futbolcularımız formanın hakkını terlerinin son damlasına kadar vermiştir. Bu karşılaşmada, takımına nasıl katkı sağlayabilirim düşüncesiyle 90 dakika boyunca susmayan, birlik ve beraberliği bozmama niyeti içinde olan taraftarlarımıza da ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

Özşen, sözlerinin sonunda ligde yeni bir periyodun başladığını aktararak, “Alt sıralarda herkesin birbirine çok yakın olduğu bir tablo oluştu. Artık bir galibiyetin çok şey kazandıracağı, bir mağlubiyetinde çok şey kaybettireceği bir sürecin içindeyiz. Biz takımımızın bir seri başlatacağına ve kalan 11 haftada alabilecekleri maksimum puanı alacağına inanıyoruz. Teknik heyetimize ve futbolcularımıza sonuna kadar güveniyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir