NURİ TERLİKSİZ: BU İŞ PARANIN ÖTESİNE GEÇTİ

12 Nisan 2016 Salı, 20:30

ÖZEL HABER: COŞKUN KÖKÖZ / HABERTÜRK

Manisaspor’un bu sezon en istikrarlı ismi Nuri Terliksiz, kalan 3 haftada herkesin maçlara konsantre olması gerektiğini söyledi. Takım halinde Bucaspor maçına hazırlandıklarını ifade eden Nuri, “10 puanlık bir avantajı yitirdiğimiz için bizlerde çok üzgünüz. Ancak geçmişe bakmanın kimselere faydası yok. Henüz her şey bitmedi. Bu takımı buralara hep birlikte getirdik. Yeniden kenetlenmeliyiz. Bucaspor maçında sahaya çıkıp biz yüreğimizle oynayacağız. Taraftarlarımızın da bize bu kritik maçta desteklemelerini istiyoruz.” dedi.

“HESAPLAŞMA DÖNEMİ DEĞİL”

Manisaspor’un 30.haftaya kadar çok zorlu şartlarda zirvede kaldığını hatırlatan Nuri Terliksiz, “Sezon başından bu yana neredeyse prim dışında para almadık. Bunları hiçbir zaman gündeme getirmedik. Artık bu iş paranın ötesine geçti. Devre arası belki de bu takımdan birçok isim alacak yüzünden ayrılacaktı. Ancak Manisaspor’da birçok ismin kalmasında hocamız Taner Taşkın önemli rol üstlendi. Hocamızı hepimiz çok seviyoruz. Şuan hesaplaşma dönemi değil. Taner Taşkın bu şehrin çocuğu. Ona en büyük destek verilmeli. Yaşanan birçok olay oldu. Yeri geldi bizim için prim arayıp buldu. Konuşulacak çok şey var ama şuan bunlarla zaman harcanmamalı. Tamamen şampiyonluğa odaklanmalıyız” dedi.

“ŞAHISLARA KİMSE TAKILMASIN”

Manisaspor’a gönül veren herkesin şahıslara takılmaması gerektiğini ifade eden Nur Terliksiz, “Kimse kimseyi üzmesin. Belki de en çok destek ihtiyacımız olduğu dönemdeyiz. Bugün buradayız, yarın olmayabiliriz. Ancak Manisaspor hep var olacak. Şahıslara kimse takılmasın. Bu takımı PTT 1.Lig’e çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. Manisaspor taraftarı bizlere yine en büyük itici güç olacaktır. Pazar günü herkesi Bucaspor maçına bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir