NEREDEN NEREYE!

03 Şubat 2014 Pazartesi, 16:55

Bir dönem Manisaspor formasını terleten ve ardından Galatasaray’a transfer olan Yiğit Gökoğlan’ın yeni adresi belli oldu. Geçtiğimiz hafta adı Gaziantepspor’la anılan Yiğit Gökoğlan, sezonun ikinci yarısında Kayseri Erciyesspor forması giyecek. Yiğit, yeni takımıyla sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşma sağlarken ilk açıklamalarını da yaptı.

HİKMET KARAMAN’LA TEKRAR ÇALIŞMAK BÜYÜK MUTLULUK
Hikmet Karaman ile Manisaspor’da beraber çalışmıştık. Benim o dönem yükselmem de Hikmet hocanın büyük payı var. Böyle değerli bir hocayla tekrar çalışacağım için açıkçası çok mutluyum. Hikmet hocamın bana olan güvenini boşa çıkarmamak için elimden geleni yapacağım.

MANCİNİ’NİN HAKKINI ÖDEYEMEM
Galatasaray’da Roberto Mancini’nin ne kadar büyük bir hoca olduğunu onu tanıyınca daha iyi anladım. A2 takımla çalışmalarımı bırakmamı söyleyip beni Antalya kampına dahil etti. Bana tekrar güven duyması beni onurlandırdı. Haliyle özgüvenimi de arttırdı. Onun da hakkını asla unutamam. Bana çok iyi davrandı.”

MANCİNİ BANA GİT OYNA HAZIR GEL DEDİ
Roberto Mancini ile konuştuk. Sezon başı bazı teklifler olduğunu ancak kiralama bedelimin yüksek olması nedeniyle transferimin gerçekleşmediğini söyledim. O da bana ‘’Sen istersen ikinci yarı başka bir takıma kiralık olarak git. Ben yeteneklerine inanıyorum. Bir takımda oyna ve maç eksiğini kapat. Buraya hazır olarak gelirsen forma savaşı için rekabete girebilecek bir kapasiten var’’ dedi. Ben de onu dinleyerek Kayseri Erciyesspor’un teklifini kabul ettim.”

GALATASARAY’A FARKLI DÖNECEĞİM
Galatasaray ve taraftarları çok seviyorum. Bazen şansızlıklar yaşıyorsunuz ve bazı işler ters gidiyor. Ama Kayseri Erciyesspor formasıyla çok iyi bir performans sergileyerek Galatasaray’a daha farklı döneceğim. Bu konuda kendime güvenim tam.”

ÖZEL HABER: ERTAN SÜZGÜN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir