NECMETTİN ATIYOR ALAŞEHİR KAZANIYOR

09 Ocak 2014 Perşembe, 15:43

Alaşehir Belediye Spor’un formda golcüsü Necmettin Adıyaman, durdurulamıyor. Bu sezon forma giydiği tüm maçlarda gol atan başarılı golcü, forma giydiği 7 maçta 12 gole imza atarken sezon sonu hedefini de 25 gol olarak belirledi. Alaşehir Belediye Spor bu sezon Necmettin’in forma giydiği hiçbir maçı kaybetmezken, genç golcüsünün sakatlığı nedeniyle kısa bir süre oynadığı Sart maçından puansız, forma giymediği Gördes Belediye Spor maçından ise sadece 1 puan alabildi. Necmettin’in 15 dakika oynayıp sakatlanarak oyundan çıktığı Gölmarmara Belediye Spor maçını ise son dakikalarda bulduğu penaltı golüyle kazanabildi.
DURASILLI BELEDİYE MAÇINDA 3 GOL ATTI
Futbola 2007 yılında Salihli Yılmaz Spor’da başlayan 24 yaşındaki Necmettin, bu kulüpte iki sezon oynadıktan sonra o dönem Süper Amatör Küme’de mücadele eden Kula Spor’a transfer oldu. Bu kulüp formasıyla 15 gol atan golcü oyuncu daha sonra BAL’da mücadele eden Uşakspor’da 2 sezon forma giyip 11 gole imzasını attı. Geçtiğimiz sezon Alaşehir Belediye Spor’a transfer olan Necmettin, ilk sezonunda 24 gol atarak zirve yaptı. Bu sezonun ilk devresinde forma giydiği 6 maçta 9 gol atma başarısını gösteren klas golcü, geçtiğimiz hafta lider Durasıllı Belediye Spor’a deplasmanda 3 gol birden atarak gol sayısını 12’ye çıkarırken takımının da yeniden zirveye oturmasını sağladı. Necmettin, daha önce 4-1 kazanılan Demirci Belediyespor karşılaşmasında da 3 gol birden atmıştı.
SEZON SONU HEDEFİ 25 GOL
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig biletini iki maçla kaybettiklerini dile getiren genç golcü, bu sezon ise bu hedefe mutlaka ulaşacaklarını söylüyor. Kendisi için önceliğin her zaman takımının başarısı olduğunu ifade eden Necmettin, “Bugüne kadar hiçbir takımda ve hocamla özel gol çalışmaları yapmadım. Sadece Allah vergisi yeteneğim ve sezgilerimle gol atıyorum. Çok kaliteli ve iyi insanlardan oluşan bir takımımız ve teknik heyetimiz var. Başarıya hepimizin ortak emeği ile ulaşacağız. Şu ana kadar 12 gol atma başarısını gösterdim. Sezon sonu hedefim 25 gole ulaşıp, Alaşehir Belediye Spor’u BAL’a çıkarmaktır” şeklinde konuşuyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.