Murat Germen U10 Champions Trophy’de

07 Nisan 2017 Cuma, 11:45

10 yaş kategorisinde dünyanın en büyük futbol turnuvası Champions Trophy’nın Türkiye Ön Elemesi hafta sonu İzmir’de yapılacak. Murat Germen Spor Kulübü’de 40 takım arasında bu turnuvada boy gösterecek.

10 yaş kategorisinde dünyanın en büyük futbol turnuvası olan U10 Champions Trophy 16-18 Haziran tarihlerinde Avusturya’da düzenlenecek. Bu turnuvanın Türkiye ön elemesi hafta sonunda İzmir’de gerçekleşiyor. İki gün sürecek U10 Champions Trophy Ön Elemesi’ne 40 amatör takım katılacak. Şampiyon olan ekip, tüm masrafları Altınordu tarafından karşılanarak Avusturya’daki dev organizasyona dahil edilecek. Ön Eleme, Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde yapılacak. U10 Champions Trophy Ön Elemesi’nde cumartesi günü 8 ayrı grupta sıralama turları oynanacak. Pazar günü ise final serisi yapılacak. Turnuvanın şampiyonu ise saat 14:00’teki karşılaşma sonunda belli olacak. Murat Germen Spor Kulübü B Grubu’nda Denizli AFO, İstanbul Damlaspor, Çamdibispor ve Hatay BBSK ile karşılaşacak.

GRUPLAR VE TAKIMLAR

A Grubu’nda Beylikgücü, Gümüşordu Kırmızı, Eskişehir Anadolu Ünv, Çanakkale Aslanca, ve Selçuk Futbol Okulu, B Grubu’nda Denizli AFO, İstanbul Damlaspor, Çamdibispor, Murat Germenspor ve Hatay BBSK, C Grubu’nda Tuzla, İstanbul Damlaspor,  Çanakkale Atletik, Kütahya AFO ve Oflaz Kartalları, D Grubu’nda FK Leon (Azerbaycan), Zonguldak Kömür, Çanakkale Selection, Ankara Yaşamkent ve Konak Bld, E Grubu’nda Denizli Çamlık, Mersin Kuva-i Milliye, Bornova Gençlik FK 2, Trakya Marmara ve Gençordu, F Grubu’nda Aydın AFO, Kütahya AFO 2, Bornova Gençlik FK, Yeşil Marmaris ve İzmirspor, G Grubu’nda Vatan FK, Tire AFO, Çayyolu, Aydın Yıldızspor ve Nazilli Arena, H Grubu’nda ise AFKA Afyon, Gümüşordu Lacivert, Trakya Atletik, Ortaca AFO ve Susurluk GES yer alıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir