Moralsiz Manisaspor, Yeni Malatyaspor önünde

20 Ekim 2016 Perşembe, 15:44

SEZON başından bu yana ekonomik sorunlarla boğuşan Manisaspor, yarın deplasmanda lider Yeni Malatyaspor ile oynayacağı maça moral bozukluğu içinde gitti. İnönü Stadı’nda saat 17.30’da başlayacak karşılaşma öncesi üç aydır para alamadıkları gerekçesiyle Emiralem’de dün yapılması gereken antrenmanı boykot eden futbolcuların son derece neşesiz olduğu gözlendi.

Formsuz oldukları gerekçesiyle geçen hafta kadroya almadığı Novillo ve kaleci İsmail’i 18 kişilik kafileye dahil eden Teknik Direktör Sait Karafırtınalar, sakatlığı süren Konde’yi ve de Gbakle’yi Manisa’da bıraktı. Son 4 lig ve 1 kupa maçını kaybeden siyah beyazlı ekip, her türlü sıkıntıya karşın Malatya’dan puanla dönmeyi hedeflerken, Karafırtınalar, “Galibiyetimiz sürpriz olmaz” dedi.

3 YÖNETİCİ İSTİFA ETTİ

TFF 1’inci Lig’de zor günler geçiren Manisaspor’da daha önce basın sözcülüğünü bırakan Asbaşkan Erkan Öztürk ile Yönetim Kurulu Üyeleri Şener Özten ve Cengiz Erbilir istifa etti. Kulübe yakın çevreler, üç yöneticinin, Başkan Abdullah Mergen’in Futbol Federasyonu ve Spor Toto gelirlerini teminat gösterip banka kredisi almak istemesine karşı çıktıklarını ve bu nedenle ayrıldıklarını öne sürdü.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir