MERGEN: “ASPARAGAS!”

19 Eylül 2017 Salı, 02:26

HABER-FOTO: COŞKUN KÖKÖZ / 45HABER.COM

Manisaspor Kulübü Başkanı Abdullah Mergen, Adanaspor deplasmanından en 1 puanla dönmeyi planladıklarını ancak bunda başarılı olamadıklarını söyledi. Futbol olarak her iki takımında pozisyonlar bulmakta sıkıntılar yaşadığını aktaran Başkan Mergen, “Adanaspor’da bize çok temkinli oynadık. İki takımda kaybetmek istemedi. Takım olarak hatalı değildik. Birkaç oyuncumuzun bireysel hataları olmuş olabilir. Bir gol yedik ve kaybettik. Neticede 1 puan alsak iyi olacaktı. Kazansaydık daha güzel olacaktı” dedi.

“KUPA BİZİ YORMAYACAK”

Türkiye Kupası’nda oynanacak Arsinspor maçına tur atlamak için çıkacaklarını söyleyen Abdullah Mergen, “Kupa da gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Önceden grup etabı oluyordu ve bu takımları iki kulvarda hatta üç kulvarda oynayan takımları yoruyordu. Bu sene böyle bir şey yaşanmayacak. Maçlar bir ay arayla oynanacağı için takımları yormayacak. Maddi anlamda şuan çok kazanımlar olmuyor. İlerleyen turlarda takıma gelir sağlayacak maçları oynamak isteriz” şeklinde konuştu.

“ASPARAGAS HABER”

Aydınspor’un transfer yasağını kaldırdığı yönünde çıkan haberlere de açıklık getiren Başkan Abdullah Mergen, “İyi görüştüğümüz bir kulüp. Kendilerine sadece oyuncu tavsiyesinde bulunduk. Sanırım bu görüşme başka yerlere çekilmiş. Bir oyuncu gönderdik. Para alışverişi olmadı. Çıkan haber tamamen asparagas” dedi.

“EVİMİZDE KAYBETMEMELİYİZ”

Son olarak hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları İstanbulspor maçına değinen Manisaspor Kulübü Başkanı Abdullah Mergen, sözlerini şöyle tamamladı; “Taraftarlarımızın önünde kayıp yaşamak istemiyoruz. İç saha da her takımı Manisa’dan puansız göndermek zorundayız. Sorun yaşamak istemiyorsak bunu başarmalıyız. İstanbulspor maçını kazanarak, Adanaspor mağlubiyetini telafi edebiliriz. Uğur Pamuk dışında eksik ismimiz yok. Kendisi trafik kazası geçirdi ve omzunda çıkık var. Birkaç hafta sonra aramıza dönecek.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir