Manisaspor’un paket transferine tepki var!  

06 Haziran 2014 Cuma, 16:21

Manisaspor yönetimi, pek çok kulübün peşinden koştuğu kaleci Volkan Babacan, Eray Ataseven, Murat Gürbüzerol ve Bülent Cevahir’i toplam 5 milyon TL bonservis bedeli karşılığında Süper Lig’in yeni takımı Balıkesirspor’a satarken, Manisasporlu Futbolcular Derneği Başkanı Bülent Hasgönüllü, bu transfere tepki gösterdi. “Kongre kararı almış bir yönetimin böyle bir satışın altına imza atması hem doğru değil hem de etik” değil diyen Bülent Hasgönüllü, “Bu ne acele? Yangından mal mı kaçırılıyor” şeklinde konuştu.

Kongreye gidileceği gerekçesiyle tartışmalı üyeleri ihraç etmeyen yönetimin 4 futbolcuyu satmasına anlam veremediğini söyleyen Hasgönüllü, “Kongre öncesi Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün önü kesilerek tarihi fırsat kaçırıldı” yorumunu yaptı.

Basın Sözcüsü Hakan Kadayıfçılar ise vergi borcunu ödemek için yönetimin yaklaşık 2 milyon TL tüketici kredisi çektiğini hatırlatıp, “Taksitleri ödeyemezsek, borç yeniden karşımıza çıkacak. Futbolcu satışından başka çare yok” dedi.

Yorum

  1. mehmet

    6 Haziran 2014 at 18:42

    ülkemizin sayılı büyük sanayisine sahip ilin takımına neden destek vermiyor bu patronları anlam veremiyorum.hem manisanın sayesinde servet kazanıyorlar bu futbolcularımızı daha iyi paraya satabilirdik.bence bu çok acele edilen bir karar ama alacaklılar kapıya geldiyse yapacak bir şey yok.hayırlı olsun bizim alt yapımız bence ülkemizin en iyilerinden biri burada iyi hocalar var yenilerini çıkarılar eminim.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.