MANİSASPOR’DAN AÇIKLAMA

19 Mayıs 2017 Cuma, 22:58

Kamuoyuna duyurulur

TFF 1. Lig’in 34. haftasında deplasmanda Boluspor ile oynayacağımız karşılaşma öncesinde, bazı haberlerde ve özellikle sosyal medyada takımımızın eksik futbolcularının bu maçta olmayacak olmasıyla ilgili kulübümüze zarar verecek yönde art niyetli yazılar yer almaktadır.

Öncelikle kamuoyu tarafından şunun bilinmesini isteriz; Takımımız her zaman olduğu gibi ligin son haftasında Boluspor karşısında da kazanmak için gerekli mücadelesini verecektir. Bu maçta görev alacak futbolcularımız da, bu maçta görev almayacak futbolcularımız gibi Manisaspor’un futbolcusudur.

Ekibimizde Slavko Perovic sarı kart cezası nedeniyle, Nikola Mikic sol kalçası ve kasığındaki ağrı nedeniyle, Gökhan Sazdağı ve Umut Gündoğan düğün hazırlıklarından dolayı verilen izin nedeniyle, Fahri Akyol dizindeki sakatlık nedeniyle ve izinli olan İsmail Şahmalı, Daniel Dimov, Emrah Tuncel bu maçta forma giyemeyecektir.

Bu haberler ve yorumlar Boluspor maçı kadrosunda bulunan Metin Yüksel, Hakan Turan, Ümit Yasin Arslan, İsmail Haktan Odabaşı, Erman Bulucu, Mertan Caner Öztürk, Emre Öztürk, Hüseyin Tok, Billal Sebaihi, Bakaki, Yağızcan Akyürek, Deniz Çörtlen, Ömer Buğdaycı, Alper Önal, Asım Hamzaçebi ve Yunus Yılmaz’ı talihsizce hiçe saymak demektir. Bu futbolcularımızda, bu maçta oynamayacak olan futbolcularımız kadar değerlidir ve bu maçtaki menfaatimiz genç futbolcularımıza da fırsat vermek olacaktır.

Varsayımlara dayalı farklı düşünceler içerisinde iddiada bulunmak kaosa sebebiyet vermekten öte bir davranış değildir. Özellikle bu haberlerin Manisa’da sözde gazeteciyim diye geçinen art niyetli kişiler tarafından yapılmasının amacının ve sözde gazetecilerin tek düşüncelerinin Manisaspor’a zarar vermek olduğunu da belirtmek isteriz.

Manisaspor Kulübü

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..