Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

Manisaspor’da Novillo’ya bir şans daha

28 Ekim 2016 Cuma, 13:32

TÜRKİYE 1’inci Ligi ekibi Manisaspor’un gönderileceğini bildirdiği Novillo için yönetim, bugün yaptığı açıklamada Fransız futbolcunun siyah beyazlı takımda kaldığını açıklandı.

Haftalardır, “Gönderilecek, gönderiliyor, gönderildi” söylentilerinin hedefinde yer alan Fransız futbolcu için dün kulüpten, “Sözleşmesi feshedilecek” açıklaması yapıldı. Kulüp Başkanı Abdullah Mergen, parasını alamadığı için disiplinsiz davranışlarda bulunduğu öne sürülen golcü oyuncuyla yolların ayrılacağını söylerken devreye giren teknik direktör Sait Karafırtınalar, Novillo’ya bir şans daha verilmesini istedi.

Fransız futbolcunun mukavelesi feshedilse bile parasını alacağını belirten Sait Karafırtınalar, “Olaya olumlu tarafından bakalım. İyi bir Novillo bu takıma çok şey katar. En azından devre arasına kadar takımda kalsın. Antrenmanlara çıksın, formayı hak ederse çıkar oynar” dedi. Sait Karafırtınalar’ın önerisine sıcak yaklaşan Başkan Mergen’in devre arasına kadar bekleme kararı aldığı belirtildi.

Öte yandan pazar günü evinde Sivasspor’la karşılaşacak siyah beyazlı ekip, bugün bir antrenman yaptı. Siyah beyazlı takımda hasta olan Ümit ve sakatlığı süren Konda dışında eksik bulunmadığı bildirildi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir